RPG The Waylanders príde aj na GOG a už čoskoro |
Pripravovaná fantasy RPG od mnohých veteránov herného priemyslu chce osloviť ďalšie publikum a autori pridávajú aj nové informácie
The Waylanders je pripravovaná fantasy RPG inšpirovaná mnohými klasikami žánru. A aj keď na nej pracuje menej známe španielske štúdio Gato Salvaje, ruku k dielu pripojilo niekoľko veteránov žánru, ako napríklad Mike Laidlaw (Dragon Age: Origins) alebo Chris Avellone (SW: KoTOR), no a o scenár sa podpísala Emily Grace Buck, ktorá zas pracovala na Telltale hrách.
Hra ponúkne unikátny mix keltskej témy a stredoveku, k čomu primieša aj cestovanie časom. Kompletná ponúkne tak 40 hodín príbehovej kampane, no už teraz ponúka 12-12 hodín obsahu v Early Access verzii na Steame. Čoskoro sa však dostane aj na GOG.com, kde vyjde v predbežnom prístupe v rámci programu GOG Games in Development. Konkrétne vyjde 27.7. za 34.99€, ale s úvodnou zľavou 10%.
Autori na hre stále pracujú, takže na GOG príde novšia verzia a spolu s ňou sa dočkáme aj updatu na Steame. Tím aktuálne pracuje na tom, aby mohol vydávať updaty každé 2 týždne, takže sa dočkáme nielen noviniek v obsahu, ale aj rôznych opráv a vylepšení.
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Nové megazľavy spustené 39
- Google Maps dostáva najväčší update za posledné desaťročie, pribudne aj Gemini 23
- Ruské štúdio pripravuje propagandistickú hru Ukrainian Warfare: Gostomel Heroes o 49
- Nvidia predstavila DLSS 5, príde na jeseň 136
- RECENZIA: 1348 Ex Voto 16
- DLSS 5 zachová umelecký štýl autorov, sami si vyberú, čo a ako zapracujú 167
- Epic Games Store rozdáva zadarmo hry Isonzo a Cozy Grove 4
- Bližší pohľad na DLSS 5 v pohybe 44
- Oscary boli rozdané, ovládol ich One Battle After Another 89
- Aký monitor kúpiť na jar 2026? LCD a aj OLEDy sú za dobré ceny 37 zobraziť viac článkov >
|
PC
Vývoj: Gato Studio Štýl: RPG / Taktická Web: domovská stránka hry
| |||
|
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
| |||













