Fanúšikovský remake klasiky GoldenEye 007 bol po niekoľkých rokoch vývoja zrušený |
Napriek tomu, že projekt dostal od pôvodných vývojárov požehnanie, majiteľ značky ho zarazil
Fanúšikovský remake klasiky GoldenEye 007, ktorý mal vyjsť v auguste 2022 pri príležitosti 25. výročia vydania pôvodnej hry, sa úspešného konca nedočká. Projekt si vyslúžil pozitívne reakcie aj od pôvodných autorov GoldenEye 007, vrátane hlavného dizajnéra Davida Doaka. Majitelia značky Bond, gigant Metro-Goldwyn-Mayer, ale rovnaké nadšenie nezdieľajú a projekt zastavili.
Hráči ale nemusia zúfať. Assety a všetok materiál, ktorý doteraz k hre vznikol, bude použitý v novej hre. Tá si má zachovať pôvodnú hrateľnosť aj atmosféru hry, akurát musí byť odstránené všetko, čo súvisí s britským agentom 007.
„V podstate zmeníme hlavne príbeh. Bude to iné, ale stále bude hra obsahovať tie prvky milovanej FPS z 90. rokov, ktoré všetci veľmi milujeme. Pôvodný duch originálnej hry ostane zachovaný.“
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Alza rozbehla nové zľavy 48
- GTA VI dostalo novú stránku, v ktorej ukazuje nový pohľad na mesto 71
- Rockstar predstavil oficiálny cover art pre Grand Theft Auto VI 162
- Pôjde cena GTA VI na 89 eur? 170
- Jurassic World: Dominion je najdrahším filmom histórie, účtovné výkazy ukázali nák 15
- Zomrela herečka Daveigh Chase, hlas Lilo a hviezda Kruhu, mala len 35 rokov 18
- Sólo vývojár vytvára klon GTA 6, ukazuje možnosti rýchleho vývoja hier cez AI 42
- Je DJka Gabriela Chiquin predlohou cover girl GTA VI? 66
- Valve po mesiacoch neistoty oficiálne potvrdilo ceny Steam Machine 90
- Porovnanie Vice City 2002 vs 2026 40 zobraziť viac článkov >













