Gamespy zverejnilo prvú recenziu na Medal of Honor: European Assault, konzolové pokračovanie MoH série. Hru ohodnotili na 4/5 čo je celkom slušné a pochvaľujú si menej lineárnu hru, zlepšenú grafiku a modely a kvalitný zvuk. Nepáčila sa im absencia online multiplayeru, nedotiahnutý command systém a nejaké framerate problémy. Inak je to veľmi slušná hra a v mnohom prekračuje svojho predchodcu Rising Sun (ten dostával hodnotenia okolo 50% ).
V kampaniach ako zvyčajne v MOH hrách aj tu preberiete niekoľko vojakov a prejdete niekoľko konfliktov, znovu na európskych bojiskách. Hlavným vylepšením tentoraz bude väčšia voľnosť pohybu po celom bojisku a nový objective systém, ktorý vám do misie vždy pridelí jednu hlavnú úlohu a nechá na vás ako si s ňou poradíte. Zároveň budú vedľajšie misie a misie, ktoré môžete získať priamo počas hry. Tieto vám napríklad prezradia spojenecké vojská na mape.
Prekvapila nepriateľská AI, ktorá je agresívnejšia ako kedykoľvek predtým, rovnako sú aj vaši spolubojovníci inteligentnejší a poväčšine vedia čo majú robiť a kde sa skrývať. Ak ich niekam chcete dostať môžete využiť nový rozkazový systém. Ten však vyzerá ako dorábaný na poslednú chvíľu a väčšinou je lepšie vojakov nechať nech si robia čo uznajú za vhodné.
Celkovo cíciť, že sa MoH znovu vzmáha a pokúša sa čeliť tlaku zo strany Call of Duty. Vylepšenia potešili, len trochu sklamal multiplayer kde nie je podpora system linku ani online módy a teda nedajú sa naplno využiť nové možnosti.
NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Rusko zhabalo majetok prevádzkovateľovi World of Tanks v krajine, hráčov však uisť 62
- CD Projekt prvý raz ukázal The Witcher IV 345
- Mladý James Bond sa ukázal na prvom videu k 007 First Light hre 76
- Resident Evil 9: Requiem bolo predstavené, rovno dostalo dátum 138
- Assassin's Creed Black Flag remake prichádza, možno bude čoskoro predstavené 41
- Harry Potter seriál už obsadil Malfoyovcov 31
- RECENZIA: F1 25 17
- Summer Game Fest začne večer o 23:00 88
- Unreal Engine 5.6 ukázal nové funkcie 67
- State of play bude dnes o 23:00 102 zobraziť viac článkov >
PS2
Xbox Gamecube Vývoj: EA / EA LA Web: domovská stránka hry
| |||
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
|