Square Enix pripravuje dve nové mobilné Final Fantasy VII hry |
Jedna bude príbehová, druhá zas battle royale multiplayerovka
Už je to poriadne dlho, čo sme tu naposledy mali novú Final Fantasy VII hru. Ak teda nepočítame remake, tak posledná vyšla v roku 2014. Okrem hlavnej hry (a jej remaku) sme sa totiž doteraz dočkali 4 ďalších hier, 1 filmu a 1 anime. A teraz Square Enix potvrdzuje, že sú na ceste hneď dve ďalšie Final Fantasy VII hry, aj keď len pre mobil.
Final Fantasy VII: The First Soldier bude free to play battle royale multiplayerovka zasadená do Midgaru. Hra sa bude odohrávať 30 rokov pred FF7 a budete v nej ako jeden z mnohých SOLDIER kandidátov využívať rôzne zbrane aj schopnosti. Hra vyjde niekedy tento rok.
Druhou hrou bude Final Fantasy VII: Ever Crisis a bude to kapitolovo štruktúrovaná singleplayerovka, ktorá svojím príbehom pokryje celú časovú líniu Final Fantasy VII, teda okrem pôvodnej hry aj všetky ostatné tituly. Hra na mobily vyjde niekedy budúci rok.
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- RECENZIA: Planet of Lana II 1
- Aké hry vyjdú v marci? 34
- Ryan Hurst reagoval na prvý záber z God of War seriálu 33
- Christopher Lambert si zahrá v novom Highlanderovi 28
- Resident Evil Requiem sa rozbehlo na PC veľmi dobre 85
- Nové megazľavy spustené 13
- Forza Horizon 6 ukázala svoju hrateľnosť 76
- Bližší pohľad na Crimson Desert a jeho Black Space Engine 17
- Aký procesor bude mať nová Xbox konzola? 35
- Sony reštartuje svoje filmové rozšírené Spider-man univerzum 41 zobraziť viac článkov >
|
Mobil
Vývoj: Square Enix / Square Enix
| ||
|
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
| |||













