Xbox One gamepad dostane dynamickú latenciu a ďalšie funkcie Xbox Series XS gamepadu |
Microsoft spustil pre insiderov nový update na Xbox konzoly. Updatuje staré Xbox One gamepady a pridáva HDMI-CEC podporu.
Microsoft spustil pre insiderov nový update na Xbox konzoly. Ten hlavne umožňuje updatnúť pôvodné Xbox One gamepady (aj Elite 2) a pridáva im funkcionalitu Xbox Series XS gamepadov. Teda pridáva dynamickú latenciu, kde sa gamepad synchronizuje s odozvou hry a teda zlepšuje odozvu. Pridáva sa aj Bluetooth low energy podpora a možnosť jednoducho ťuknutím na synchronizačné tlačidlo prepínať gamepad medzi dvomi zariadeniami (Xboxom a napríklad mobilom)
Popritom Microsoft pridáva do Xbox Series XS HDMI-CEC podporu, kde by už mala byť plná podpora ovládania menu konzoly cez TV ovládač. Totiž zatiaľ čo Xbox One to mal štandardne, na Xbox Series XS niečo zmenili a napríklad ovládanie na Samsung TV nefungovalo. Teraz by už malo.
Zatiaľ je to všetko spustené na testovanie, zrejme o mesiac to vyjde v plnom update pre všetkých.
NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Nové Alza dni zľavy spustené 23
- RECENZIA: Indiana Jones and the Great Circle: The Order of Giants 10
- Borderlands 4 dostal slušné recenzie, na Steame robí rekordy série v počte hráčov 99
- Štvrtá séria Witcher seriálu ukazuje zábery a poster 93
- RECENZIA: NHL 26 37
- Battlefield 6 spúšťa test nového Battle Royale režimu s triedami, deštrukciou a vo 36
- RECENZIA: Assassin Creed: Shadows - Claws of Awaji 43
- Xiaomi prinesie Xiaomi 17, preskakuje jeden ročník, aby sa zladilo s názvami iPhon 68
- Remake Assassin’s Creed IV: Black Flag vraj príde s úpravami hrateľnosti 49
- DOJMY: Project Motor Racing 28 zobraziť viac článkov >