Cory Barlog hovorí, že PC verziu God of War robili dva roky a aj to, že PlayStation vývojári dotlačili Sony k PC |
V interview spomenul tvorca God of War niekoľko detailov z vývoja PC verzie hry a aj toho, či príde na PC aj pokračovanie.
V interview spomenul tvorca God of War Cory Barlog niekoľko detailov z vývoja PC verzie hry. Tú už začali vyvíjať pred dvomi rokmi a pre rôzne náročnejšie veci ako pre úpravy na 21:9 pomer strán vyšla hra až teraz.
Zároveň hovorí, že si myslí, že práve vývojári z PlayStation štúdií dotlačili Sony k PC verziám ich hier:
Do akej miery máte prehľad o tom, ako sa Sony rozhodla, že PC je trh, na ktorom sa chce presadiť? Bolo to niečo, čo ste tlačili od začiatku?
Barlog: Myslím, že celý kolektív štúdií povedal, že toto je naozaj dobrý nápad. Hovoril vedeniu, že by sa na to mali pozrieť. Nakoniec si myslím, že to všetko dosiahlo bod zlomu. Keďže sme poslali toľko návrhov, tak si už zrejme povedali: "Už nás to všetko nebaví počúvať. Dobre, urobíme to." Je to proces. Stále skúmame ako spoločnosť a aj ako jednotlivé štúdiá, ako to spraviť, aký bude proces a stratégia.
Myslíte si teda, že by sme sa mohli dočkať Ragnaroku na PC skôr ako štyri roky po jeho vydaní na konzoly?
Barlog: Nemám predstavu. Práve si zhodnocujeme jednu hru po druhej, pozeráme na každú z nich a rozhodujeme: "Dobre, je to tá najlepšia vec?" A budeme hodnotiť, ako sa jej bude dariť. Páči sa to ľuďom? Urobili sme to správne? Je niečo, čo sme urobili zle? Čo môžeme v budúcnosti urobiť lepšie, ak to budeme robiť znova? Ale to bude nakoniec rozhodnutie Sony.
Spomenuli aj to, že aktuálne viac obľubujú hranie klávesnicou a myšou, ale hra sa dá ovládať prakticky všetkými gamepadmi, keďže nechceli hráčov nijako obmedzovať vo výbere.
NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Rusko zhabalo majetok prevádzkovateľovi World of Tanks v krajine, hráčov však uisť 61
- CD Projekt prvý raz ukázal The Witcher IV 345
- Mladý James Bond sa ukázal na prvom videu k 007 First Light hre 76
- Resident Evil 9: Requiem bolo predstavené, rovno dostalo dátum 125
- RECENZIA: Tainted Grail: The Fall of Avalon 11
- Fake AI startup používal k odpovediam 700 indických inžinierov 25
- Assassin's Creed Black Flag remake prichádza, možno bude čoskoro predstavené 41
- Leaknuté video z Battlefieldu ukazuje deštrukciu 65
- Summer Game Fest začne večer o 23:00 88
- Unreal Engine 5.6 ukázal nové funkcie 67 zobraziť viac článkov >
PS4
PC Vývoj: Sony / Santa Monica Studio Štýl: Akcia
| |||
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
|