Objavili sa ďalšie indície k remaku The Last of Us |
Stále sú to ale skôr náznaky a nepriame špekulácie
HRY > NOVINKY >
Prednedávnom sme tu už mali náznaky, že v Sony pracujú na remaku oceňovaného The Last of Us. Teraz sa prostredníctvom LinkedIn profilu jedného zo zamestnancov Naughty Dog objavujú ďalšie drobné indície. Corey Hong na svojom profile uvádza, že pracuje na neohlásenom remaku a neohlásenom multiplayerovom titule. Fanúšikovia dúfajú, že by to mohol byť skutočne remake prvého The Last of Us a neohlásený multiplayer projekt by zas mal byť avizovaný, ale stále nepredstavený multiplayer dodatok k The Last of Us Part 2.
Zdroj:
www.eurogamer.net
Páči sa mi! (+1)
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Rockstar predstavil bonusy pre predobjednávky a edície GTA VI, pridal nové zábery 271
- Pôjde cena GTA VI na 89 eur? 185
- Alza rozbehla nové zľavy 48
- Rockstar odrezal hráčov štandardnej edície GTA VI od obsahu v hre 252
- GTA VI dostalo novú stránku, v ktorej ukazuje nový pohľad na mesto 71
- GTA VI predobjednávky boli spustené, môžete nakupovať 275
- Jurassic World: Dominion je najdrahším filmom histórie, účtovné výkazy ukázali nák 15
- Najdrahšia hra na Steame stojí 1000 dolárov a nemá takmer žiadnu hrateľnosť 22
- Sony hovorí, že GTA VI sa najlepšie hrá na PS5, no PS5 Pro podporu nespomína 112
- Valve po mesiacoch neistoty oficiálne potvrdilo ceny Steam Machine 119 zobraziť viac článkov >
|
PC
PS5 Vývoj: Sony / Naughty Dog Štýl: Akčná Adventúra
| ||
|
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
| |||













