Test Drive Unlimited: Solar Crown bolo odložené na rok 2023 |
To, čo sme aj čakali, bolo práve potvrdené a nový Test Drive unlimited, z ktorého sme doteraz nič nevideli, nevyjde tento rok.
HRY > NOVINKY >
To, čo sme aj čakali, bolo práve potvrdené a nový Test Drive unlimited: Solar Crown, z ktorého sme doteraz nič nevideli, nevyjde tento rok. Mal vyjsť už v septembri, a keď doteraz nič z hrateľnosti neukázal, bolo očakávané, že bude odložený.
Jeho nový dátum znie na rok 2023. Zároveň hra zrušila oldgen verzie a vyjde len na PC, Xbox Series XS a PS5.
Nový TDU nás zavedie do Hong Kongu, a bude tak viac mestský ako jeho predchádzajúce ostrovné časti. Zároveň ponúkne viac intenzívnejšie súperenie dvoch automobilových klanov - Streets a Sharp. Pustia sa do seba práve na Solar Crown evente.
Zdroj:
store.steampowered.com
Páči sa mi!
NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Rusko zhabalo majetok prevádzkovateľovi World of Tanks v krajine, hráčov však uisť 62
- CD Projekt prvý raz ukázal The Witcher IV 345
- Mladý James Bond sa ukázal na prvom videu k 007 First Light hre 76
- Resident Evil 9: Requiem bolo predstavené, rovno dostalo dátum 135
- Assassin's Creed Black Flag remake prichádza, možno bude čoskoro predstavené 41
- RECENZIA: F1 25 17
- Summer Game Fest začne večer o 23:00 88
- Unreal Engine 5.6 ukázal nové funkcie 67
- Harry Potter seriál už obsadil Malfoyovcov 28
- State of play bude dnes o 23:00 102 zobraziť viac článkov >
PC
PS5 Xbox Series X|S Vývoj: Nacon / KT Racing Štýl: Racing Web: domovská stránka hry
| |||
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
|