Vracia sa po 10 rokoch Lollipop Chainsaw? |
Yoshimi Yasuda naznačuje, že sa unikátna Lollipop Chainsaw vráti
Lollipop Chainsaw je jedna z najzaujímavejších hier X360/PS3 generácie. Nie najlepších, mala nemalé chyby, ale rozhodne najzaujímavejších. Hra prekypovala meta odkazmi, humorom a pekne krvavou hrateľnosťou, kde ste s peknou roztlieskavačkou likvidovali hordy zombíkov pomocou motorovej píly. Hra parodizovala vtedajší herný trh a išlo jej to parádne. Znie to pre vás lákavo a chceli by ste si zahrať? Nemáte šancu. Na PC hra nevyšla, v spätnej kompatibilite na žiadnej konzole nie je.
Ale niečo sa na pozadí rysuje, aj keď zatiaľ nemáme poňatia, čo by to mohlo byť. Yoshimi Yasuda na Twitter zavesil jednoduchý odkaz, že sa Lollipop Chainsaw vráti od Dragami Games a máme sa na to tešiť. Nevieme, či tým myslí remaster, port, pokračovanie alebo niečo iné.
Yasuda bol CEO Kadokawa Games, pôvodného vydavateľa hry v roku 2012. Minulý mesiac rozbehol práve spomínaných Dragami Game.
NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Rusko zhabalo majetok prevádzkovateľovi World of Tanks v krajine, hráčov však uisť 62
- Resident Evil 9: Requiem bolo predstavené, rovno dostalo dátum 139
- Mladý James Bond sa ukázal na prvom videu k 007 First Light hre 76
- Assassin's Creed Black Flag remake prichádza, možno bude čoskoro predstavené 41
- Harry Potter seriál už obsadil Malfoyovcov 34
- RECENZIA: F1 25 18
- Summer Game Fest začne večer o 23:00 88
- Unreal Engine 5.6 ukázal nové funkcie 67
- State of play bude dnes o 23:00 102
- Xbox Games Showcase začne o 19:00 117 zobraziť viac článkov >
Xbox 360
PS3 Vývoj: Warner Bros. / Grasshopper Manufacture Štýl: Akcia Web: domovská stránka hry
| |||
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
|