Ani vy sa už neviete dočkať vydania hry LOTR: Battle for Middle Earth II ? Potom vás iste bude zaujímať, ako to v hre prebieha a určite si radi prečítate skúsenosti beta testerov z multiplayeru:
Na počiatku boja každý hráč začína s dvomi robotníkmi a ekvivalentom mestského centra. Rôzne rasy majú k dispozícii iný počet peňazí, osobitý štýl ťažby a odlišné budovy. Napríklad trpaslíci majú bane, zatiaľ čo ľudia využívajú farmy. Okrem prísunu peňazí tieto štruktúry zvyšujú aj maximálnu kapacitu jednotiek. Aj ich pozícia je dôležitá, pretože sú viac a menej výhodné miesta s menším alebo väčším prísunom zdrojov. Presné rozloženie sa vám ukáže pri výbere danej budovy, kedy sa osvieti okolitý povrch. Po výstavbe úžitkových budov a nahromadení peňazí nastane čas na výstavbu barakov a streleckého ranču pre jednotky útočiace nablízko a so strelnými zbraňami na diaľku. Dielňe zabezpečujú obliehacie stroje a vylepšenia. Budovy sa môžu zdokonaľovať a získavajú nové možnosti a väčšiu odolnosť.
V hre nechýbajú ani populárni hrdinovia, ktorí sa zlepšujú po každom zabití nepriateľa. Takže čím dlhšie ich udržíte nažive, tým lepšie. Významnou súčasťou je stavanie opevnení a obranných prvkov. Pri výstavbe múrov nemáte žiadne limity, lenže musia byť v určitej vzdialenosti od ostatných budov. Na každej stene máte voľný slot na vybudovanie ľubovoľného doplnku, obliehacieho stroja, brány, veže atď. V boji sa dočkáte rôznych formácií a špeciálnych útokov. Jednou zo zásadných zmien v BFME 2 je podstatne väčší počet jednotiek na obrazovke.1000 jednotiek je už úctyhodný počet. Samozrejme nebudú opäť chýbať špeciálne sily a kreatúry ako zemetrasenie, či ohnivý Balrog.
Najlepšia správa na koniec. Ak máte záujem, môžete sa aj vy prihlásiť na BFME multiplayerový turnaj, kde bojujú vždy dvaja hráči proti sebe. Turnaje budú prebiehať v termíne od 4. februára do 4. marca 2006 a pripravené sú aj hodnotné ceny pre najlepších účastníkov. Cena pre víťaza je grafická karta Nvidia 7800, zberateľská edícia hry BFME 2 a ďalšia hra podľa vlastného výberu! Viac informácií o beta turnaji nájdete na tejto stránke.
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- RECENZIA: Planet of Lana II 1
- PS6 vs Xbox Next vs Steam Machine - porovnanie výkonu, špecifikácií a aj cien 83
- Nové megazľavy spustené 18
- PlayStation 6 vraj veľké odloženie nečaká, vyššie ceny RAM nemajú výrazne zmeniť p 68
- Christopher Lambert si zahrá v novom Highlanderovi 28
- Forza Horizon 6 ukázala svoju hrateľnosť 76
- Analýza ukazuje, že Sony prichádzalo o PC predaje pre neskoré vydanie hier na tejt 181
- Aký procesor bude mať nová Xbox konzola? 35
- Sony testuje rôzne nacenenia hier na PS Store 44
- Uchmatnite si Planet Coaster zadarmo 2 zobraziť viac článkov >













