Bandai Namco lineup pre Gamescom 2022 stavia na tri pripravované tituly |
Ponuka je atraktívna. Poteší priaznivcov simulácií, hororu aj anime.
Spoločnosť Bandai Namco Europe ohlásila svoju zostavu pre Gamescom 2022. Obsahuje pripravované hry Park Beyond, The Dark Pictures Anthology: The Devil in Me a One Piece Odyssey.
Park Beyond je úplne nová simulácia zábavného parku, ktorú vyvinulo nemecké štúdio Limbic Entertainment. Hráči majú za cieľ vybudovať a spravovať každý detail svojho vlastného zábavného parku.
The Devil in Me patrí do The Dark Pictures Anthology série so samostatnými hororovými príbehmi. V hre dostane televízny štáb Lonnit Entertainment naliehavý a záhadný telefonát od muža menom Granthem Du'Met s prísľubom prehliadky vernej repliky vražedného hradu H. H. Holmesa. Zakladateľ Charlie Lonnit verí, že by diel s prehliadkou tohto hradu mohol zachrániť jeho show, ale čoskoro zisťuje, že všetko je trochu inak.
One piece Odyssey privedie Straw Hats na tajomný nový ostrov, kde sa vydajú na výpravy a zapoja sa do vzrušujúcich ťahových bitiek proti mocným nepriateľom a masívnym bossom. Hráči sa stotožnia s postavami obľúbených pirátov - Monkey D. Luffy, Roronoa Zoro, Nami, Franky, Sanji, Usopp, Nico Robin, Tony Tony Chopper a Brook.
My sa na všetky hry na výstave pozrieme, prinesieme vám z nich dojmy a aj videá.
NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Aké známe postavy sa objavili v Mafia The Old Country? 28
- John Rambo film už má svojho herca, režisér filmu Sisu ho prenesie do Vietnamu 43
- Nové Mega zľavy spustené 28
- Mafia: The Old Country sa bude ďalej rozširovať 36
- S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl ponúkol roadmapu do konca roka 87
- Toto je poriadny handheld! Má v sebe RTX 4090. 39
- RECENZIA: Dungeons & Dragons Neverwinter Nights 2: Enhanced Edition 12
- RECENZIA: Lies of P: Overture 32
- Blizzard pravdepodobne odhalil novú triedu pre Diablo 4 39
- Ak používate WinRar, nainštalujte si novú verziu, stará má bezpečnostnú dieru 24 zobraziť viac článkov >