Microsoft potvrdil Sony, že Call of Duty zostane na PlayStation niekoľko ďalších rokov |
Microsoft už začiatkom roka Sony poslal dohodu o budúcnosti Call of Duty.
pridal saver 4.9.2022 o 10:14 pod hry
HRY > NOVINKY >
Microsoft hovorí, že už začiatkom roka priamo Sony potvrdil, že Call of Duty nechá na ich platforme niekoľko ďalších rokov aj nad čas aktuálnych zmlúv. Konkrétne Phil teraz prezradil:
"V januári sme spoločnosti Sony poskytli podpísanú dohodu, ktorá zaručuje hru Call of Duty na systéme PlayStation s rovnakými funkciami a obsahom minimálne na niekoľko ďalších rokov po skončení súčasnej zmluvy so spoločnosťou Sony, čo je ponuka, ktorá výrazne presahuje typické dohody herného priemyslu."
Čo sa týka aktuálnych zmlúv, tie by podľa leakov mali Sony vypršať budúci rok, respektíve pri ďalšom titule po Modern Warfare 2.
Nevieme koľko rokov naviac Microsoft mysli, ale je dosť možné, že ho odtiaľ nikdy nezoberú.
Zdroj:
www.theverge.com
Páči sa mi! (+1)
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Rockstar predstavil bonusy pre predobjednávky a edície GTA VI, pridal nové zábery 230
- Pôjde cena GTA VI na 89 eur? 185
- Alza rozbehla nové zľavy 48
- GTA VI dostalo novú stránku, v ktorej ukazuje nový pohľad na mesto 71
- Rockstar predstavil oficiálny cover art pre Grand Theft Auto VI 162
- Jurassic World: Dominion je najdrahším filmom histórie, účtovné výkazy ukázali nák 15
- Najdrahšia hra na Steame stojí 1000 dolárov a nemá takmer žiadnu hrateľnosť 20
- Rockstar odrezal hráčov štandardnej edície GTA VI od obsahu v hre 184
- Valve po mesiacoch neistoty oficiálne potvrdilo ceny Steam Machine 119
- Zomrela herečka Daveigh Chase, hlas Lilo a hviezda Kruhu, mala len 35 rokov 18 zobraziť viac článkov >













