Assassin's Creed: Invictus bude multiplayerová časť série, možno aj free 2 play |
Pri tých všetkých ohláseniach veľkých Assassin's Creed Ubisoft odteasoval aj multiplayer do Assassin's Creed série.
Pri tých všetkých ohláseniach veľkých Assassin's Creed Ubisoft odteasoval aj multiplayer do Assassin's Creed série. Bude to samostatná časť, mimo singleplayerových titulov a bude ich dopĺňať v Infinity Hube.
Zároveň vyzerá, že Assassin's Creed sa bude v Infinity ére budovať podobne ako Halo Infinite. Teda skladať sa bude z platených kampaní, ale aj multiplayeru, ktorý by mohol byť podobne free 2 play. Zatiaľ sa ešte autori nerozhodli. Hovoria k tomu:
"Verzia pre viacerých hráčov vznikla preto, lebo máme pocit, že Assassin's Creed sa môže rozvetviť do rôznych kanálov," povedal šéf značky Assassin's Creed. "S Assassin's Creed hrami sme len prešli po povrchu toho, čo môžeme s Animusom urobiť. V minulosti sme mali multiplayer, ale ten nebol super prístupný pre každého.
Naše plány týkajúce sa obchodného modelu pre Invictus sme ešte nedokončili, ale je tu možnosť, že bude free-to-play."
Robia ho vývojári For Honor a Rainbow Six Siege, ktorí tu využijú svoje skúsenosti. Chcú ho spraviť viac pre masový trh a viac prístupnejší, ako bol v ich predchádzajúcich pokusoch.
Nevieme presne, aké herné režimy ponúknu, či bude PvP, PvPvE alebo kooperácia, ale reálne by sme čakali všetko. Vieme však, že už uvažujú nad možnosťou spojenia rôznych postáv z rôznych ér hry. Nakoniec mixovanie prostredí a postáv bude základ.
Multiplayer čakáme niekedy po vydaní Projectu Red, respektíve spustení Infinity hubu. Teda rok 2024-2025.
Zatiaľ ponúkli z multiplayeru jeden art:
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Disney vraj rozmýšľa nad zrušením poslednej Star Wars trilógie z hlavného príbehu 81
- V Rockstare majú teraz pri dokončovaní GTA 6 drsné nadčasy 103
- Take-Two vysvetľuje, prečo GTA VI príde najskôr na konzoly a až neskôr na PC 105
- GTA VI nebude mať skutočné značky, Take-Two potvrdilo pokračovanie tradície série 48
- Alza rozbehla nové zľavy 9
- RECENZIA: World of Warcraft: Midnight 18
- Tvorca Falloutu varuje: hráči prestávajú premýšľať, názory im diktujú influenceri 83
- Chrome potichu sťahuje 4 GB AI model do vášho PC 75
- Predaj Steam Controlleru bol spustený a hneď sa vypredal a teraz zrejme prichádza 43
- Filmy a seriály v máji 2026 17 zobraziť viac článkov >
|
PC
PS5 Xbox Series X|S Vývoj: Ubisoft / Ubisoft Štýl: Akčná Adventúra / Multiplayer |
|
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
| |















