The Medium dostane seriál |
Bloober Team práve ohlásili seriál podľa ich hororovky The Medium.
Bloober Team práve ohlásili seriál podľa ich hororovky The Medium. O seriál sa postará Platige Image a dohliadať na to bude Tomasz Bagiński, producent Witchera na Netflixe.
Platige Image je poľská firma špecializujúca sa na grafiku a 3D animácie, ktorá spolupracuje aj s herným priemyslom. Ich film The Cathedral s réžiou Bagińskeho bol nominovaný aj na Oscara. V poslednej dobe však mali veľa herných produktov, špeciálne majú na svedomí veľa cinematických Call of Duty trailerov, robili aj trailery pre Company of Heroes 2 a hlavne live action trailer na The Medium. Takže si môžeme rovno pozrieť, ako si to predstavujú:
Tomasz Bagiński k tomu hovorí:
Filmový priemysel aj videoherný priemysel sú môjmu srdcu blízke a som veľmi rád, že konečne existuje príležitosť spojiť ich oboch. Moja radosť je o to väčšia, že na výrobe sa podieľajú dve poľské firmy a na základe našej hry vznikne séria. Príbeh, ktorý sme v hre vyrozprávali, hráči ocenili a teraz o ňom bude môcť počuť viac ľudí. Najnovšie hity streamovacích platforiem založených na hrách ako „Cyberpunk: Edgerunners“ alebo „Arcane“ ukázali, že na takéto produkcie je ideálny čas. Účasť na kreatívnom dozore takej významnej osobnosti poľskej kinematografie, akou je Tomasz Bagiński, dokazuje, že chceme vytvoriť niečo skutočne úžasné. Celý tím pracujúci na koncepte série cítil, že pracuje na niečom špeciálnom, dúfame, že toto nadšenie bude viditeľné aj na kvalite série -komentuje Piotr Babieno, prezident Bloober Teamu.
Na financovaní sa podelia obe firmy a zdá sa tak, že nemajú zmluvu s niektorým streamingovým partnerom. Uvidíme, koľko do toho investujú, respektíve, či do začiatku produkcie zoženú niekoho väčšieho.
Čo sa týka samotnej hry, jej dej sa odohráva v postkomunistickom Poľsku, kde hlavná postava Marianna, médium žijúce vo svete, pomáha zatúlaným dušiam nájsť pokoj. Jedného dňa jej zavolá záhadný muž, ktorý ju žiada, aby sa ukázala v bývalom turistickom stredisku, kde už dávno zomrelo z neznámych príčin veľa ľudí. Počas hry hráč rieši záhady Niwy, ako aj minulosť hlavnej postavy.
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- GTA VI predobjednávky vysvetlené: edície, Ultimate upgrade, krabica bez disku a re 92
- DOJMY: DOOM: The Dark Ages - Revelations 31
- Sony končí s fyzickými hrami a internet reaguje: fastfoody aj komici si z toho rob 138
- Pôjde GTA VI na konzolách len v 30 fps? 144
- Žaloba obviňuje Samsung, SK Hynix a Micron z manipulácie cien pamätí a obmedzovani 56
- Sony od roku 2028 skončí s fyzickými diskami pre PlayStation konzoly 338
- PS6 a nový Xbox takmer určite nebudú mať diskové mechaniky 166
- Sony naznačuje smer PS6: hardvér bez výrazného dotovania, viac využívania AI, clou 92
- Používatelia zisťujú, že Sony zmaže neaktívne PSN konto po troch rokoch a to aj s 125
- Sony malo kedysi v príprave PlayStation 1 skrytý priamo v DualShocku 10 zobraziť viac článkov >
|
PC
Xbox Series X|S Vývoj: Bloober Team / Bloober Team Štýl: Adventúra
| |||
|
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
| |||














