Podporíte český vidlácky simulátor Last Holiday? |
Bude to hra z prostredia českej dediny z leta roku 2000... Postavy v tomto diele sú čiastočne vymyslené, udalosti a podobnosť so skutočnou dedinou nie je náhodná!
Last Holiday vás zavedie do malebnej severočeskej dedinky cez prázdniny v roku 2000, kde jeden dobrý týpek hľadá útočisko pred nahnevaným fotríkom, ktorý sa nezmieril s tým, že jeho syn nespravil maturitu. Chalanisko teda vyrazil do dediny, kde sa musí postarať sám o seba a zohnať si jedlo, pitie, cigarety, pivo a baby.
„ Vy, ako hráči, budete musieť čeliť nástrahám krutého dedinského prostredia, ktoré je nemilosrdné a neodpúšťa chyby. Poruke budete mať svojho dobrého kamoša, s ktorého pomocou budete nachádzať spôsoby privyrobenia. Bohužiaľ to nebude také jednoduché a hoci je ciest veľa, každá z nich má svoje úskalia, ktoré vás uhryznú do zadku.„ píše vývojár na stránke Startovač, kde môžete tento projekt finančne podporiť. A možno vás presvedčí aj Jakub Prachař.
Last Holiday vyzerá poriadne uletene a hru rozhodne treba brať s nadhľadom. Trochu viac sa o nej dozviete na domovskej stránke a má už aj kartu na Steame.
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- RECENZIA: I Am Jesus Christ 136
- V Číne zažili kolaps ceny DDR5 pamätí, zlacneli aj o 30% za jeden deň 28
- Vývoj GTA VI zrejme stál viac ako tri miliardy dolárov 103
- Warhorse má podľa zákulisných informácií pracovať na open-world hre zo sveta Pána 44
- RECENZIA: Scott Pilgrim EX 2
- GeForce RTX 60 Rubin plánuje dvojnásobný výkon ray-tracingu a tretinový rast raste 86
- RECENZIA: Starship Troopers: Ultimate Bug War! 11
- Ceny RAM pamätí postupne mierne klesajú 28
- Prvoaprílové žarty 8
- Prvý pohľad na Mega Geometry zeleň s path tracingom vo Witcherovi 4 62 zobraziť viac článkov >
|
PC
Vývoj: Boomer Games Štýl: Simulácia Web: domovská stránka hry |
|
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
| |













