PlatinumGames a Microsoft údajne spolupracujú na oživení hry Scalebound |
Vráti sa dračia akčná RPG od autorov Bayonetty a Nier: Automata?
Scalebound bol v očiach mnohých hráčov niekoľko rokov veľmi očakávanou hrou. Bola za ňou kopa talentu a skúsených vývojárov z japonského PlatinumGames, pričom vývoj viedol Hideki Kamiya, ktorý vytvoril série Bayonetta a Devil May Cry. Vývoj sa ale naťahoval, stál ďalšie peniaze a autori menili plány s hrou. Keď sa s ňou už nejakú dobu nevedeli pohnúť, Microsoft ju nakoniec zrušil. Možno to však nebol definitívny koniec pre hru.
Shpeshal_Nick vo svojom podcaste prezradil, že sa dostal k informáciám o tom, že obe spoločnosti opäť spolupracujú, aby hru Scalebound oživili. Hra je podľa neho vo veľmi raných štádiách vývoja. Jeho zdroj nemá informácie o veľkosti projektu, ale nie je vylúčené, že sa ho nakoniec naozaj dočkáme.
Pritom sa už nejakú dobu zdalo, že aj keď Microsoft odmietal informácie o tom, že by sa značka mala vrátiť, PlatinumGames sa vyjadrovali, že by ju radi predsa len nakoniec dokončili, ale rozhodnutie je na Microsofte a ak fanúšikovia hru chcú, majú to dať najavo.
Ak hra ale naozaj vyjde, nepočítajte s tým, že to bude ten istý projekt. Od zrušenia uplynulo už takmer 6 rokov a takmer všetko vrátane assetov by muselo vzniknúť odznova.
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- RECENZIA: I Am Jesus Christ 142
- Vývoj GTA VI zrejme stál viac ako tri miliardy dolárov 107
- RECENZIA: Life is Strange: Reunion 11
- Prvý pohľad na Mega Geometry zeleň s path tracingom vo Witcherovi 4 62
- RECENZIA: Legacy of Kain: Ascendance 8
- Prvé zábery Elden Ring filmu Alexa Garlanda unikli na TikToku 32
- Denuvo ochrana bola prekonaná, firma už pripravuje protiopatrenia 67
- Pripravuje sa návrat Uncharted série? 78
- Sony údajne chystá výkonnú handheld konzolu, má prekonať Xbox Series S 100
- Článok: HyperX Pulsefire Haste 2 Wireless 1 zobraziť viac článkov >
|
Xbox One
PC Vývoj: Microsoft / Platinum Games Štýl: Akcia / RPG
| ||
|
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
| |||












