Vývojári Hi-Fi Rush sa tešia z nečakane pozitívnych ohlasov |
Autori sú unesení pozitívnou odozvou a ďakujú Bethesde a Microsoftu.
Tango Gameworks práve zverejnili svoju fotku z oslavy vydania Hi-Fi Rush a hovoria, že sú úplne unesení pozitívnou odozvou od všetkých a nemôžu prestať pozerať reakcie a streamy. Nakoniec vydali veľmi zaujímavú hru, ktorá hráčov hneď chytí. Na Steame hneď vyskočila na siedme miesto v predajoch a aktuálne má 98% hodnotenie.
Absolutely a blast to have most of the team members in the office to celebrate the release of #HiFiRush !
— johnjohanas (@johnjohanas) January 26, 2023
We are all absolutely blown away by everyone’s positivity about the game and couldn’t stop watching reactions and streams! pic.twitter.com/UXGIL62kXq
Ďakujú aj Bethesde, že projekt povolila, a Microsoftu za zmanžovanie tak komplikovaného launchu. O hre totiž nikto nevedel a podarilo sa zabrániť všetkým leakom. Jediné, čo sa dostalo von, bol názov. Bude zaujímavé sledovať, či niečo podobné skúsia aj pri ďalších hrách.
Speaking of which: I want to thank everyone at Bethesda for allowing this game to happen, Xbox for setting up such a complicated launch, and especially the whole team at Tango including my boss who allowed this to exist in the first place.
— johnjohanas (@johnjohanas) January 25, 2023
NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Sam Altman z OpenAI hovorí, že jeden príkaz v ChatGPT spotrebuje pätnástinu čajove 38
- The Witcher 3 by mal dostať nové DLC 65
- RECENZIA: Mario Kart World 106
- Harry Potter seriál už obsadil Malfoyovcov 38
- Článok: Nintendo Switch 2 54
- Nové mega zľavy spustené 31
- Článok: Dnes by Dead Space nedostal zelenú - vydavatelia sa boja riskovať 17
- PlayStation Plus Premium a Extra predstavilo júnové hry 17
- MindsEye podľa očakávaní kvalitou neohúrilo 72
- RECENZIA: The Alters 26 zobraziť viac článkov >
PC
Xbox Series X|S Vývoj: Microsoft / Tango Gameworks Štýl: Akcia
| |||
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
|