Redfall dostal update 1.1 |
Prvý veľký update pre Redfall obsahuje postupné vylepšenia hry, boja, AI, prostredia, stability, hry pre viacerých hráčov, prístupnosti, používateľského rozhrania a rôznych opráv chýb.
HRY > NOVINKY >
Prvý veľký update pre Redfall obsahuje postupné vylepšenia hry, boja, AI, prostredia, stability, hry pre viacerých hráčov, prístupnosti, používateľského rozhrania a rôznych opráv chýb.
Autori pridali aj pozdrav:
Kolegovia zabijaci upírov,
Sme vďační, že milióny z vás preskúmali svojrázny, ale nebezpečný otvorený svet Redfall. Vybudovanie takého veľkého priestoru na hranie bolo prinajmenšom pokorné. Uvedomujeme si, že stále máme na čom pracovať, a plánujeme riešiť čo najviac a čo najrýchlejšie.
Vaša spätná väzba pomohla upozorniť na kľúčové oblasti na zlepšenie:
- Odozva umelej inteligencie nepriateľa
- Frekvencia stretov s nepriateľom
- Účinnosť boja s upírom
- Zlepšenie vernosti grafiky
- Odozva umelej inteligencie nepriateľa
- Frekvencia stretov s nepriateľom
- Účinnosť boja s upírom
- Zlepšenie vernosti grafiky
Dnešné vydanie je len našou prvou opravou a predstavuje množstvo postupných opráv, ktoré vylepšia Redfall. Keď bude k dispozícii, budeme zdieľať ďalšie informácie o budúcich aktualizáciách, vrátane nášho režimu výkonu 60 FPS, na našich oficiálnych sociálnych kanáloch.
Naozaj si vážime každého, kto zdieľa herné klipy a poskytuje podrobnú spätnú väzbu na Discord, Reddit a Twitter - znamená to veľa! Ešte raz ďakujeme za vašu podporu a trpezlivosť. Vidíme sa v Redfall.
- Arkane Austin
Zatiaľ ešte 60 fps nepridali, ale zafixoval stabilitu 30 fps. Z iných vylepšení pridali napríklad aj viac stretnutí s nepriateľmi v otvorenom svete, aby sa nezdal taký prázdny. Zlepšili boje na telo, zafixovali rôzne texty a scripty v misiách. Zlepšili aj spomínanú rýchlosť reagovania nepriateľov, niektorí budú aj reagovať z väčšej diaľky a budú vás nasledovať aj medzi štvrťami. Zafixovali aj streaming textúr, kde sa niektoré nenačítali vo vyššej kvalite. Na PC pridali aj možnosť predefinovať šípky, ktoré mali pôvodne fixné funkcie.
Zdroj:
bethesda.net
Páči sa mi! (+3)
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Nové Alza dni zľavy spustené 17
- RECENZIA: Ninja Gaiden 4 39
- Shuhei Yoshida tvrdí, že grafický výkon v PlayStation konzolách dosiahol svoj limi 73
- RECENZIA: The Outer Worlds 2 33
- USB-C bude musieť byť v EU aj v nabíjačkách a zdrojoch 37
- RECENZIA: Darkenstein 3D 11
- Sarah Bond: Nový Xbox bude veľmi hi-end a veľmi prémiový 110
- Bližší pohľad na novú verziu PlayStation 5 Pro a aj nový Dualsense 25
- Battlefield 6 predstavuje prvú sezónu 79
- Bývalý šéf Assassin’s Creed objasnil svoj odchod: Ubisoft ma požiadal, aby som ods 36 zobraziť viac článkov >
|
PC
Xbox Series X|S Vývoj: Microsoft / Arkane Štýl: Akcia / Co-op
| |||
|
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
| |||

















