Lollipop Chainsaw remake sa mení na remaster |
Vývojári osekávajú svoje plány, ale skutočné dôvody pre takúto veľkú zmenu neprezradili.
Lollipop Chainsaw je unikátna akčná hra, ktorá bohužiaľ skončila stratená v čase, keďže sa už dnes nedá hrať bez pôvodných konzolových platforiem. Hra vyšla v roku 2012, scenár napísal James Gunn a o dizajn sa postaral Suda51. Svetielko nádeje na jej návrat sa po rokoch pomaly rozháralo a jasne zasvietilo, keď Dragami Games oznámili prípravu remaku Lollipop Chainsaw RePOP. Zdá sa však, že si pre seba odhryzli príliš veľké sústo.
Najskôr hru z tohto roka odložili až na leto 2024 a teraz sme sa dozvedeli, že sa výrazne mení aj celkový koncept. Nebude to už totiž plnohodnotný remake, ale vývojári výrazne osekávajú svoje plány. Namiesto toho príde remaster hry a tým pádom sa vynára otázka, prečo musel prísť taký veľký odklad, keď nakoniec hra nebude plnohodnotným prepracovaním.
Vývojári si nepomohli ani najnovším vyjadrením. Yoshimi Yasuda na Twitteri napísal, že dizajn hry z remaku na remaster zmenili kvôli žiadostiam fanúšikov. Pritom fanúšikovia sa tešili práve na remake a pod jeho tweetom to aj dali jasne najavo.
私たちは皆さんの要望を踏まえRePOPのゲームデザインをRemakeからRemasterに変更しました…!!!
- 安田善巳 Yoshimi Yasuda (@yasudaD5) October 13, 2023
We have changed the game design of RePOP from Remake to Remaster based on your requests! pic.twitter.com/IRcfQRXN6a
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Nové megazľavy spustené 30
- Google Maps dostáva najväčší update za posledné desaťročie, pribudne aj Gemini 23
- Slovenská hra Medieval od Cypronie prekonala crowdfundingový cieľ za jediný deň! 38
- Súd so Sony o 2.7 miliardy dolárov práve začal - britská žaloba rieši ceny v PlayS 82
- Sony testuje rôzne nacenenia hier na PS Store 56
- RECENZIA: John Carpenter's Toxic Commando 19
- Crimson Desert predstavil svoje požiadavky na PC, ROG Xbox Ally a aj rozlíšenia na 53
- Microsoft k 25. výročiu Xboxu vydá niektoré klasické hry 24
- Ako rástol výkon herných konzol - od PS1 a prvého Xboxu po PS6 a Xbox Next 42
- Nvidia zvýšila podiel na trhu desktopových grafických kariet na 95 percent, AMD kl 59 zobraziť viac článkov >
|
PC
Xbox Series X|S PS5 Vývoj: Dragami Games / Dragami Games Štýl: Akcia
| ||
|
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
| |||












