Lords of the Fallen predal milión kusov |
Autori Lords of the Fallen sa pochválili predaným miliónom kusov hry za prvých 10 dní.
Autori Lords of the Fallen sa pochválili predaným miliónom kusov hry za prvých 10 dní. Pre CI games a Hexworks je to úspech a šéf CI k tomu povedal
Lords of the Fallen je najdôležitejšia a najambicióznejšia hra, ktorú sme vyvinuli v našej 20-ročnej histórii, a prvá v našom novom plánovanom rade AAA hier v nadchádzajúcich rokoch. Každého vo firme teší, že tento svieži a inovatívny pohľad na akčnú RPG dosiahol milión predajov len za 10 dní.
Saul Gascon, vedúci štúdia v HEXWORKS, dodal:
Ďakujem všetkým Lampbearerom, ktorí sa vydali na svoje cesty cez Mournstead a nebojácne prechádzali krajinami živých a mŕtvych. Sme neuveriteľne vďační vášnivej komunite Lords of the Fallen za ich neoceniteľnú spätnú väzbu a neustálu podporu. Je to jej neochvejná oddanosť, ktorá umožnila tento úspech, a nemôžeme byť viac hrdí, že sa oň môžeme s ňou podeliť.
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- METRO 2039 sa vracia do temných tunelov a prinesie temnejší príbeh o tyranii, vojn 162
- Nové zľavy boli spustené 5
- Microsoft zlacnil Game Pass Ultimate a PC Game Pass 64
- RECENZIA: Darwin's Paradox! 6
- Toto nie je GTA VI 23
- V príprave je vraj ako pokračovanie Mafia: The Old Country, tak aj Mafia 2 remake 43
- Článok: Corsair Vanguard Air 99 Wireless klávesnica 13
- Diablo 4: Lord of Hatred má prvé recenzie 33
- RECENZIA: Ghost Master: Resurrection 1
- Disney na Cinemacone ukázal Avengers: Doomsday a ďalšie novinky 14 zobraziť viac článkov >
|
PC
PS5 Xbox Series X|S Vývoj: CI Games / Hexworks Štýl: Akcia / RPG
| |||
|
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
| |||














