Blizzard by mohol Warcraft licencovať niekomu inému, ale musí to byť ten správny partner |
Aspoň tak sa v rozhovore vyjadril John Hight, generálny manažér Warcraft značky.
Mohol by Blizzard niekedy s Warcraft značkou spraviť niečo podobné ako Riot s League of Legends? Ten totiž značku licencoval a tým získal kopu rôznych spin-offov a populárny animovaný seriál. John Hight, generálny manažér Warcraft značky, na to ponúkol svoj vlastný pohľad.
"[Sme] určite otvorení ľuďom, ktorí tomu naozaj rozumejú a majú skvelú predstavu o tom, ako vyjadriť Warcraft, a ak máme pocit, že z estetického hľadiska budú schopní trafiť latku.
Myslím si, že ak by sme našli správneho partnera, našli správnu situáciu, myslím si, že najmä ak majú znalosti v hernom žánri, ktoré my naozaj nemáme, myslím si, že by to bol pre nás ideálny partner na spoluprácu a sme tomu otvorení, ale to je relatívne nové."
Hight tiež vysvetlil, že hoci by bol rád, keby sa značka Warcraft rozšírila medzi širší okruh hráčov, obáva sa, aby tým existujúca hráčska základňa neprišla o svoje miesto.
"Som tomu otvorený, pretože chcem, aby sa Warcraft rozšíril o niečo viac ako teraz, a tiež nechcem, aby sme rástli tak rýchlo, že už nebudeme schopní slúžiť publiku, ktoré máme.
Myslím si však, že je určitým prínosom využiť iné spoločnosti, ktoré zdieľajú našu lásku k nemu, majú naozaj skvelý nápad, zdieľajú našu vieru v kvalitu a majú schopnosť ho realizovať. Ale teraz je to asi dosť malý zoznam, však?"
NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- História GTA série 229
- GTA VI bolo odložené, ale dostalo rovno aj dátum vydania 227
- GTA VI dostalo druhý trailer! 297
- RECENZIA: Vivat Slovakia 119
- Alza spustila nové zľavy 14
- RECENZIA: Days Gone - Broken Road (PC) / Remastered (PS5) 64
- John Wick 5 film začne nový príbeh 40
- Mafia: The Old Country dostala gameplay trailer 154
- Mafia: The Old Country sa bližšie predstavuje v developer streame 79
- Porovnanie GTA V a GTA VI 91 zobraziť viac článkov >