Autori LA Noire vraj pracujú na novej hre nazvanej Sowden House |
Pripravuje sa pokračovanie alebo spin-off LA Noire?
Objavila sa zaujímavá informácia o novej hre od autorov LA Noire. Má ísť o pôvodných autorov, ktorí svojho času spravili pôsobivý motion capturing tvári, ktorým ich detektívna hra vynikala. Bola umiestnená do 40-tych rokov do LA a presne v tom čase a mieste bude aj ich nová hra -Sowden House.
Prezradila to producentka Freyja Garbett cez Instagram, ktorá nahrávala hudbu pre tento titul. Hovorí, že titul bude psychologický triler, ktorý vás prinúti pochybovať o svojom zdravom rozume. Dodáva, že projekt je obrovský.
Neuviedla však, v akom štúdiu sú teraz autori, alebo ktorý distribútor to zobral pod seba. Je tak zatiaľ otázne, či to bude reálne, respektíve, či to aj vyjde.
Mimochodom, Sowden House bol domovom Dr. Georgea Hodela, lekára, ktorý bol podozrivý z Black Dahlia vrážd, čo je rovnako aj prepojenie s LA Noire. Možno by tak hra bola určitým spin-offom.
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- 10 hier, ktoré zmenili herný priemysel k horšiemu 85
- Sám doma sa môže vrátiť s dospelým Kevinom, Disney už rokoval s Macaulayom Culkino 52
- Spider-Man: Brand New Day dostáva recenzie 42
- Hráči plánujú týždňový bojkot PlayStation, chcú protestovať proti krokom Sony 120
- Avengers: Doomsday na Comic-Cone ukázal Dooma, tri vesmíry aj návrat Peggy Carter 25
- AI firmy vo veľkom skupujú a ničia knihy, chcú lepšie modely aj náskok pred konkur 94
- Spoluzakladateľ Rockstaru: Ak hráči chcú fyzické hry, firmy by im ich mali ponúkať 48
- Sony prvýkrát reagovalo na kritiku hráčov, od konca retailových hier však neustúpi 243
- RECENZIA: Halo: Campaign Evolved 104
- Kratos sa po God of War: Laufey vráti ako hlavný hrdina ďalšej hry 117 zobraziť viac článkov >













