Ešte si počkáme, kým si zahráme nejakú novú Zaklínač hru |
Ako nový Zaklínač, tak aj remake jednotky sú ešte poriadne ďaleko.
CD Projekt RED má teraz vo svojich štúdiách plné ruky práce. Chcel pracovať na viacerých projektoch súčasne a preto musel otvoriť nové štúdiá. Výsledkom je, že aktuálne pracuje na novom Zaklínačovi, novom Cyberpunk, úplne novom projekte a so štúdiom Fool's Theory aj na remaku prvého Zaklínača. Ešte ale nejakú dobu budeme musieť čakať, kým z týchto hier niečo uvidíme.
Pawel Sasko nedávno vystúpil v podcaste Flow Games, kde vysvetlil, že väčšina projektov štúdia je v "ranom štádiu". K tomu dodal: "áno, chystajú sa, nie, ešte chvíľu nebudeme mať čo ukázať". Takže je jasné, že ešte budeme musieť byť trpezliví, kým uvidíme vôbec niečo z pripravovaných hier. Sasko však potvrdil, že vývoj Zaklínač 4 by sa mal čoskoro naplno rozbehnúť, keď povedal: "Jediným rozdielom je projekt Polaris, teda nová sága o Zaklínačovi, ktorá vstúpi do výroby. Ten je zo všetkých najpokročilejší."
Sasko teraz aj nám poskytol rozhovor ohľadom vývoja Cyberpunku a lekciách, ktoré si z neho zobrali pre svoje ďalšie projekty. Prinesieme vám ho už čoskoro.
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Severokórejský infiltrátor odhalený v Amazone vďaka oneskoreniu klávesnice 26
- Nové zľavy pred Vianocami 35
- Avatar 4 a Avatar 5 majú potvrdené dátumy, trojka už má za sebou prvý víkend, v kt 56
- Najväčšie hry v roku 2026 49
- Aká je ponuka TV? Ktorý televízor kúpiť na Vianoce? 29
- Epic Games Store zadarmo rozdáva Eternights 6
- Filmová recenzia: Avatar: Oheň a popol 34
- Steam Replay 2025 ukázal, že hráči trávia len okolo 14% času pri nových hrách 55
- Epic rozdáva Jotunnslayer: Hordes of Hel 17
- Epic rozdáva hru Blood West 5 zobraziť viac článkov >













