Modulárny HMD Fusion mobil predstavený |
HMD už teraz bez obmedzení Nokia značky skúša nové smery vo svojich mobiloch.
HMD predstavilo svoj nový HMD Fusion mobil, ktorý je vytvorený ako modulárny. Je to podobné aktuálnemu CMF Phone od Nothingu, kde tiež na zadnej strane vidíme skrutky a kontakty, na ktoré sa v tomto prípade dajú pridať obaly s rôznymi možnosťami.
Môžete si tak pridať obal s wireless nabíjaním alebo LED svetlom, prípadne sa to dá využiť aj na gamepad. Pridáva sa aj štandardný obal alebo odolný obal s IP68. Mobil je zároveň aj jednoducho opraviteľný.
V každom prípade je škoda, že HMD ide v špecifikáciách stále len v nízkej oblasti, kde dávajú len základný 90Hz IPS 720p displej a pridávajú síce nový, ale pomalší Snapdragon 4 Gen 2 čip so 400 tisícovom Antutu skóre. Batéria je 5000mAh s 33W nabíjaním. Konfigurácie budú s 6GB / 8GB RAM a 128GB/256GB SSD. Cena bude začínať na 249 eurách.
NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Microsoft prepustil 9000 zamestnancov pre AI, jeden z vedúcich im odporúča obrátiť 123
- Takmer 10 minút hrateľnosti z Mafia: The Old Country 156
- OpenAI o1 model sám seba skopíroval na externý disk, ako istotu pred vypnutím, Cla 73
- Stop Killing Games petícia prekročila 1 milión podpisov 62
- Ghost of Yotei ukázal svoj gameplay 141
- Nové Alza dni zľavy spustené 21
- RECENZIA: System Shock 2: 25th Anniversary Remaster 36
- Júlové hry 17
- Letný Steam výpredaj už pomaly končí 56
- Fanúšikovský remake Counter-Strike 1.6 s názvom CS: Legacy narazil na právne probl 19 zobraziť viac článkov >