Red Dead Redemption je už dostupné na PC |
Síce po dlhých 14-tich rokoch, ale predsa prišiel prvý Red Dead Redemption aj na PC.
HRY > NOVINKY >
Síce po dlhých 14-tich rokoch, ale predsa prišiel prvý Red Dead Redemption aj na PC. Prichádza spolu s Undead Nightmare expanziou, aj keď za vysokých 50 eur. A napriek tomu len s minimálnymi úpravami do technických možností hry. Hlavne neprídu žiadne vylepšenia textúr, objektov alebo animácií. Všetko bude v pôvodnom stave a bude čakať na moderov, kedy to vylepšia.
Čo bude pridané, bude 4K podpora do 144Hz, Ultrawide 21:9 a 32:9 podpora, HDR 10, samozrejme aj ovládanie klávesnicou a myšou. Pribudne aj NVIDIA DLSS 3.7 s Frame generation a AMD FSR 3.0 a hlbšie nastavenia obrazu.
Zároveň PC verzia má mierne vyššie nastavenia ako konzolové, kde bude vyššia dohľadnosť, lepšie nastavené LOD a aj lepšie nasvietenie.
Už tu máme aj čistý gameplay:
Páči sa mi!
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- RECENZIA: 007 First Light 116
- Trump Phone už zákazníci dostávajú, a dostali aj darček - databáza nakupujúcich bo 33
- Pokročilé AI modely začínajú podľa výskumu viac klamať a skrývať svoje stopy 52
- CD Projekt RED oznamuje rozšírenie The Witcher 3: Wild Hunt - Songs of the Past 82
- HELLGRIND je prvý AI celovečerný film, vznikol za dva týždne 52
- The Odyssey má mať takmer tri hodiny, Nolan si vybral Zendayu ako Athénu cielene 146
- GTA 6 si stále drží novembrový dátum vydania, Red Dead Redemption 2 už prekonal 85 36
- Epic práve odteasoval príchod Unreal Engine 6 a to na Rocket League hre 47
- Epic rozdáva hry Tomb Raider I-III Remastered a Down in Bermuda 21
- Blu-ray mechaniky v PC už dokážu prečítať prakticky všetky konzolové disky 12 zobraziť viac článkov >
|
PC
PS3 Xbox 360 Switch PS4 Xbox Series X|S PS5 Vývoj: Take Two / Rockstar San Diego Štýl: Akcia Web: domovská stránka hry
| |||
|
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
| |||













