Road Maintenance Simulator 2 - Winter Services je pripravený na údržbu ciest |
Aj keď našich cestárov zima možno aj tento rok prekvapí, ako obvykle, vy budete s touto hrou pripravení na všetky ťažkosti počas každej sezóny.
Vydavateľ Aerosoft v spolupráci s vývojárom Caipirinha Games s hrdosťou oznamuje, že Road Maintenance Simulator 2 vychádza na PC, Xbox Series X|S a PlayStation 5 presne 9. decembra!
Zažite život pracovníka údržby ciest v idylickom nemeckom prostredí počas všetkých štyroch ročných období, ktorého úlohou je odpratávať sneh, opravovať výtlky a riadiť plynulosť premávky v tých najdrsnejších poveternostných podmienkach.
Očakávajte komplexný a realistický svet. kde nájdete podrobné 3D prostredie s diaľnicami a hlavnými a vidieckymi cestami, ktoré podliehajú rozmarom dynamického počasia a sezónnym zmenám. Počítajte so špecializovanými úlohami, ako je odpratávanie snehu a odmrazovanie ciest, prácou vo dne alebo v noci a aj v daždi. Práca zimnej služby sa nikdy nezastaví, bez ohľadu na dennú dobu alebo nepriaznivé poveternostné podmienky.
K dispozícii budú autentické misie a vozidlá. Viac ako 40 jedinečných úloh na dokončenie s výberom 10 rôznych vozidiel, vrátane kombinovaných valcov, strojov na značenie ciest a viacúčelových vozidiel vybavených rôznymi prídavnými zariadeniami, ktoré sa hodia na akúkoľvek prácu.
Road Maintenance Simulator 2 si už môžete dať do svojho zoznamu želaní na Steame a pripraviť sa na vydanie aj na PlayStation 5 a Xbox Series X|S v ten istý deň! Digitálne kópie pre PC a konzoly majú stáť 24,99 €, fyzická kópia sa začne predávať za 29,99 €.
NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Sam Altman z OpenAI hovorí, že jeden príkaz v ChatGPT spotrebuje pätnástinu čajove 48
- The Witcher 3 by mal dostať nové DLC 66
- Článok: Nintendo Switch 2 60
- Ceny PlayStation Plus porastú 139
- Nové mega zľavy spustené 38
- Článok: Dnes by Dead Space nedostal zelenú - vydavatelia sa boja riskovať 17
- RECENZIA: The Alters 27
- MindsEye podľa očakávaní kvalitou neohúrilo 73
- PlayStation Plus Premium a Extra predstavilo júnové hry 17
- Xbox Series X je znovu dostupný aj u nás, cena išla hore 88 zobraziť viac článkov >
![]() |
PC
PS5 Xbox Series X|S Vývoj: Aerosoft / Caipirinha Games Štýl: Simulácia
| ||
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
|