KARMA: The Dark World vyjde budúci mesiac, ukazuje PS5 Pro funkcie |
Hra je inšpirovaná dielami legendárnych tvorcov, ako sú David Lynch (Twin Peaks), Hideo Kojima (Metal Gear Solid, Death Stranding) a Christopher Nolan (Inception, Interstellar)
Oceňovaný vydavateľ Wired Productions a nezávislé vývojárske štúdio Pollard Studio oznamujú, že hororová hra KARMA: The Dark World vyjde 27. marca 2025, exkluzívne na PlayStation 5 a PC. Očakávaný psychologický thriller bude pri uvedení dostupný za 24,99 €, pričom na PC, PlayStation bude poskytovaná 10% zľava pri uvedení na trh a dodatočná 15% zľava pre hráčov, ktorí vlastnia akýkoľvek predchádzajúci titul od Wired Productions.
Pri tejto príležitosti bol zverejnený druhý z trilógie trailerov, ktorý pohlcuje myseľ - obsahuje novú podmanivú skladbu „Into the Mist“, ktorú napísal a naspieval Geng Li. Trojminútový epický trailer k dátumu vydania sa zameriava na ohromujúce vizuálne efekty, surrealistické prostredie a emóciami nabitý príbeh inšpirovaný najlepšími filmovými autormi so šokujúcimi zvratmi na každom kroku. Trailer s dátumom vydania predstavuje ústredné postavy príbehu a kladie otázku „keď každý tieň skrýva tajomstvo, komu môžeš veriť?“.
Bol tiež odhalený celý rad exkluzívnych funkcií pre PlayStation 5 Pro vrátane plnohodnotnej integrácie PSSR na zlepšenie kvality obrazu, rozlíšenia a čistoty textúr, spolu s vylepšenými odrazmi a vykresľovaním vzdialenosti, ktoré poskytujú stabilný výkon 60 snímok za sekundu pri rozlíšení 4K.
Hra KARMA: The Dark World, inšpirovaná dielami legendárnych tvorcov, ako sú David Lynch (Twin Peaks), Hideo Kojima (Metal Gear Solid, Death Stranding) a Christopher Nolan (Inception, Interstellar), spája psychologický horor s pohlcujúcim príbehom a vyzýva hráčov, aby odhalili najhlbšie tajomstvá ukryté v mysliach svojich cieľov.
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Celá prvá séria Fallout seriálu je voľne dostupná na YouTube 22
- YouTube blokuje prehrávanie videa v prehliadačoch pri zamknutej obrazovke na mobil 99
- Nové zľavy už boli spustené, môžete nakupovať 35
- Zomrela Catherine O'Hara zo Sám doma aj The Last of Us 33
- Filmová adaptácia hry Split Fiction už má scenár 45
- Nový Xbox Magnus má byť hybridná PC konzola 134
- Fallout 76 je dočasne zadarmo pri príležitosti finále seriálu 7
- The Last of Us seriál bude mať zrejme len tri série 96
- Rambo prequel sa už natáča, robí ho režisér Sisu 28
- CXMT ide proti prúdu, predáva lacné DDR4 pamäte 52 zobraziť viac článkov >
|
PC
Xbox Series X|S PS5 Vývoj: Wired Interactive / POLLARD STUDIO Štýl: Adventúra / Triler
| |||
|
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
| |||













