Gray Zone Warfare oznamuje obrovský PvP update |
V roku 2025 sa Gray Zone Warfare dočká dvoch veľkých obsahových aktualizácií a na prianie hráčov, tvorcov obsahu a expertov dôjde oproti pôvodnému plánu na ich prehodenie.
Vydanie Gray Zone Warfare v predbežnom prístupe ťaží z možnosti vyvíjať hru s výraznou pomocou oddanej komunity. Vďaka neustálemu zlepšovaniu vzájomnej komunikácie došlo k revízii tzv. Roadmapy, ktorá predstavuje plán aktualizácií a ich obsahu až do vydania plnej verzie hry.
Najbližšia aktualizácia, ktorá bola pôvodne plánovaná na jeseň, vyjde už niekoľko mesiacov. Hráči sa môžu tešiť na nové PvP mechaniky, ktoré výrazne obohatia zážitky z vzájomných bojov. Novo sa každé stretnutie nepriateľov na mape zobrazí ako PvP zóna, vďaka čomu sa každý hráč môže rozhodnúť, či sa k boju pripojí alebo sa mu naopak vyhne.
Najviac vzrušujúcou novinkou, o ktorej hráči spoločne s tvorcami obsahu dlho hovorili, sú bojové základne, ktoré sa stanú centrom PvP bitiek. Po tom, čo ich hráči po bitke obsadia, budú slúžiť ako body umožňujúce rýchle cestovanie spoločne s mnohými ďalšími taktickými výhodami.
Ďalšie výrazné rozšírenie taktických možností nielen boja prinesie komplexné spracovanie dynamického počasia. Reaktívne prostredie vystaví hráča dažďom, búrkam, hmle alebo rôznym poveternostným podmienkam, pričom bude časom po dažďoch napríklad stúpať hladina riek. Pre úspešné plánovanie operácií bude potrebná nová funkcia predpovede počasia zobrazená na karte servera.
A konečne prichádza česká lokalizácia, ktorá odráža radosť štúdia z toho, že je ich medzinárodne úspešná hra ďalším z radu príkladov, že v Česku vedia vyvíjať hry na svetovej úrovni. Okrem češtiny bude do hry pridaných ďalších desať svetových jazykov. Taktiež pribudne možnosť zakladať custom servery s vlastnými pravidlami a pribudne aj možnosť Twitch dropov pre tvorcov obsahu.
A kým táto PvP aktualizácia nazvaná Winds of War príde na jar, na jeseň nás čaká druhá veľká aktualizácia, ktorá bude zameraná na príbeh a svet.
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- RECENZIA: 007 First Light 152
- CD Projekt RED oznamuje rozšírenie The Witcher 3: Wild Hunt - Songs of the Past 120
- Rockstar sa tomu snažil veľmi zabrániť, ale zamestnanci sa nakoniec spojili v odbo 40
- Microsoft a Nvidia už teasujú novú éru PC 27
- RECENZIA: Mouse: P.I. for Hire 15
- PS Plus hry predstavené, zároveň začína Days of Play 2026 15
- Recenzie na 007 First Light vychádzajú 42
- Take-Two chystá záplavu remastrov a remakeov, do roku 2029 ich má doraziť minimáln 36
- Call of Duty: Modern Warfare 4 sa vracia ku koreňom série, príbeh postaví na vojne 40
- RECENZIA: Directive 8020 9 zobraziť viac článkov >
|
PC
Vývoj: Madfinger games / Madfinger games Štýl: Akcia / Multiplayer |
|
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
| |

















