PRIHLÁS

Prekročí Syphon Filter svoj vlastný tieň?

pridal spacejunker 17.5.2007 o 15:15 pod hry
HRY > NOVINKY >

Minulý rok dokázal Gabe Logan, že vie nakopať zadky všetkým teroristom aj v malom PSP formáte tak dobre, ako iné akcie vo veľkom. Teraz sa vracia, aby úspech svojho predchodcu zopakoval v Syphon Filter: Logan's Shadow. V poradí jeho šiesta misia bude komplikovanejšia, než by sa mohlo zdať. Za zdanlivo priehľadnou dejovou linkou o ukradnutej superzbrani sa ukrýva informácia, že Loganova dlhoročná partnerka Lian Xing by mohla byť v skutočnosti dvojitým agentom. Čo-to o príbehu naznačuje trailer (10 MB). Pátranie po ukradnutom vojenskom tovare a hľadaniu dôkazov o (ne)vine Lian, budete viesť na súši, ale aj pod vodou! Pozriete sa na vojenské plavidlo, na púšť, aj do potopeného vraku lode na dne oceánu.

Gabe dostane do vienka nové zbrane a schopnosti, ako možnosť strieľať naslepo, používať nepriateľov ako živý štíť, či niekoľko nových útokov v boji na blízko. Hra bude postavená na vylepšenom engine predchodcu, o hudbu sa postará Azam Ali (300), čo samo o sebe hovorí o zvukových a grafických hodoch. Spoločná bude aj ovládacia schéma, ktorá svojou pohodlnosťou môže ísť ostatným príkladom. Syphon Filter: Logan's Shadow má šancu prekonať tieň svojho predchodcu Dark Mirror, ktorý doteraz patrí medzi najlepšie zvládnuté PSP hry po technickej stránke.





Prekročí Syphon Filter svoj vlastný tieň? Prekročí Syphon Filter svoj vlastný tieň? Prekročí Syphon Filter svoj vlastný tieň? Prekročí Syphon Filter svoj vlastný tieň? Prekročí Syphon Filter svoj vlastný tieň?
Páči sa mi!






PSP
PS2

Vývoj: SCEE / SCEA
Štýl: Akcia
Dátum vydania:  2007
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
Prosím prihláste sa pre možnosť pridania komentáru.
Môžete sa prihlásiť cez Sector konto, alebo Facebook.
SOCIÁLNE SIETE
NOVÉ FÓRA
|Herné slúchadlá - čo máte vy ?... (8)
Čaute, len tak zo zaujímavosti, aké herné slúchadl...
|Vplyv prerušenia hrania digitá... (6)
Ahojte, chcela by som sa Vás opýtať, či si myslíte...
|Resident evil 2 (3)
Za mňa najlepšia časť z celej Resident Evil série,...
|Cronos the new dawn (1)
Poradíte mi prosímvás či táto hra je tak ťažká ako...
|Pc od alzy. (5)
Čaute chalani, oplatí sa toto pc kupovať za tú cen...
|Screenshots (63989)
Vkladajte sem vaše zaujímavé screenshoty z hier. O...
|Sector hraje ... (126966)
:diskoška o HRACH, ktore prave hravate, ale aj o t...
|Filmy filmy filmy film... (47754)
O filmoch. Hádam chápete....
|Serialy (17181)
prison break, lost, jericho, battlestar galactica ...
|Sextor kutik: zeny, hry a pod. (28632)
Hravaju zeny hry? A ak ano, musia byt zarucene ska...
|Svet, ukrajina, vojny ... (43625)
Sem môžete dávať správy zo sveta, o Ukrajine a ďal...
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
Sector.sk - hry, recenzie, novinky
Ochrana súkromia | Reklama | Kontakt
ISSN 1336-7285. Všetky práva vyhradené. (c) 2025 SECTOR Online Entertainment / sector@sector.sk