Vieme, že režisér Peter Jackson robí pre Microsoft na dvoch interaktívnych projektoch a vieme aj to, že Bungie určite pracuje na niečom okolo Halo. Teraz sa vynárajú špekulácie, že Bungie pripravuje prequel spinoff pre Halo trilógiu, kde sa vraj dostaneme pred pôvodné udalosti do prvého stretnutia pozemských síl a Covenantov. Celá hra by mala byť v pohľade z tretej osoby a zrejme cover&shoot nebude chýbať.
Chronologicky teda môžeme čakať boj obyčajných vojakov, na pozadí ktorého sa ľudia snažia vytvoriť ultimatívne jednotky, ktoré by ľudstvu dodali nádej - Spartanov. Môžeme očakávať, že buď sa Spartani raz za čas objavia vo vašom boji, alebo až na konci série stretnete samotného Master Chiefa a obetujete svoj život za jeho záchranu. Možno sa Bungie miestami obtrie aj okolo mladého Johna a ukážu ako ho zlákali do Spartanského výcviku.
Zatiaľ nie je jasné, či sa aj na tomto projekte zúčastní Peter Jackson, ale určite bude spolupracovať jeho WETA štúdio. Ďalšiu Halo hru zrejme uvidíme už budúci rok. Tento rok na nás čaká strategické Halo Wars.
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Alza spustila Black Friday zľavy 128
- RECENZIA: Where Winds Meet 48
- Aký mobil pod vianočný stromček? Lacný, strednú triedu, alebo drahý? 24
- Valve naznačuje cenu pripravovaného Steam Machine 110
- Slovenský superpočítač PERUN dosiahol historický úspech v rebríčku TOP500 najvýkon 36
- Prvý Micro RGB TV od Samsungu je už vystavený v Bratislave. Stojí ako auto... 69
- Ubisoftu Assassin's Creed Shadows prekonal očakávania, Black Flag remake zrejme pr 27
- Aké smart hodinky na Vianoce? 63
- Nominácie na Steam hru roka sú spustené spolu s výpredajom na Čierny piatok 14
- Gothic Remake ukazuje vylepšené súboje 21 zobraziť viac článkov >
|
Xbox 360
PC Xbox One Vývoj: Microsoft / Bungie Štýl: Akcia Web: domovská stránka hry
| |||
|
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
| |||














