Nový Hitman potvrdený |
pridal saver 6.5.2008 o 18:28 pod hry
HRY > NOVINKY >
Eidos a SCI síce majú finančné a existenčné problémy, ale zaujímavé tituly sú stále v pláne, konkrétne od Eidosu už čakáme Tomb Raider Underworld a Just Cause 2, ale práve sa objavilo aj potvrdenie nového Hitmana.
Nový Hitman síce ešte nemá dátum ani určené platformy, ale po dokončení Kane and Lynch už na ňom IO Interactive naplno pracuje a ostáva nám len dúfať, že ho prepracujú lepšie ako svoj posledný titul.
Okrem technickej stránky nám ostáva otázkou, čo nám zaujímavé ešte môže Hitman séria ponúknuť? Znovu len rovnako koncipované levely? Alebo si tentoraz dáme ďalšiu recykláciu minulých hier, aby Eidos zarobil bez väčšej námahy? V záujme zachovania zaujímavosti značky by mali prísť s niečim novým.
Páči sa mi!
NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Rusko zhabalo majetok prevádzkovateľovi World of Tanks v krajine, hráčov však uisť 62
- Resident Evil 9: Requiem bolo predstavené, rovno dostalo dátum 143
- Mladý James Bond sa ukázal na prvom videu k 007 First Light hre 76
- Harry Potter seriál už obsadil Malfoyovcov 34
- RECENZIA: F1 25 18
- Summer Game Fest začne večer o 23:00 88
- State of play bude dnes o 23:00 102
- Xbox Games Showcase začne o 19:00 117
- RECENZIA: Mario Kart World 77
- Borderlands 2 je zadarmo na Steame 16 zobraziť viac článkov >
PC
PS3 Xbox 360 Vývoj: Eidos / IO Interactive Štýl: Akcia Web: domovská stránka hry
| |||
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
|