Call of Duty 4 si práve podrobil 10 miliónovú hranicu a podľa Infinity Ward sa zaradila do Top 10 klubu hier, ktoré od roku 2000 prekonali túto hranicu. Najpredávanejšou verziou z Xbox360, PC a PS3 ponuky platforiem bola Xbox360 verzia. Z map packu sa doteraz predalo 1,5 milióna kusov.
Z minulého roka COD4 prekonala Halo 3, ktorá mu dýcha na krk s predajom viac ako 8,1 milióna (údaj z januára), aj keď tam samozrejme Halo je len na jednu platformu. V každom prípade Halo 3, Guitar Hero 3 a GTA IV majú potenciál byť ďalšími v 10 miliónovom klube. Mimochodom podľa tohto vyzerá, že tie najlepšie hry sú práve subHD tituly. Možno ich majú hráči radšej. Takže sa nebudeme diviť, keď sa nám ešte premnožia. Haze a Ninja Gaiden II sa najnovšie snažia nasledovať tento trend.
Čo sa týka Call of Duty 5, Activision zatiaľ neohlásili žiadne detaily, ale máme možnosti - buď bude hra v druhej svetovej alebo v budúcnosti a buď vyjde na jeseň, alebo na jar. E3 by mala tieto dohady potvrdiť.
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- GTA 6 má dostať aj pokročilý systém procedurálne rozbíjateľného skla 37
- RECENZIA: I Am Jesus Christ 129
- V Číne zažili kolaps ceny DDR5 pamätí, zlacneli aj o 30% za jeden deň 28
- Vývoj GTA VI zrejme stál viac ako tri miliardy dolárov 103
- Warhorse má podľa zákulisných informácií pracovať na open-world hre zo sveta Pána 44
- GeForce RTX 60 Rubin plánuje dvojnásobný výkon ray-tracingu a tretinový rast raste 86
- RECENZIA: Scott Pilgrim EX 2
- RECENZIA: Starship Troopers: Ultimate Bug War! 10
- Ceny RAM pamätí postupne mierne klesajú 28
- Prvoaprílové žarty 8 zobraziť viac článkov >
|
PC
PS3 Xbox 360 Switch 2 Vývoj: Activision / Infinity Ward Štýl: Akcia Web: domovská stránka hry
| |||
|
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
| |||













