Chystá sa remake Chrono Trigger! |
Hodinky tikajú, tikajú a fanúšikovia pôvodnej tvorby Squaresoftu si obhrýzajú nechty. Hodinky tikajú a v tichosti odbíjajú ohlásenie remaku jedného z najväčších a najlepších RPG. Je to skutočne tak, čo odštartovalo ako špekulácia v japonskom magazíne, sa stalo skutočnosťou a Square Enix oznamuje na koniec tohto roka remake Chrono Trigger pre DS!
Narozdiel od moderných remakov Dragon Quest a Final Fantasy Chrono Trigger nedostane do vienku nový grafický kabát. Obavy, že sa z tradičnej a poctivej 2D RPG stane moderná 3D hra pre masy, môžete vypustiť spokojne z hlavy. Hra bude mať prispôsobený vizuál dvojici displejov, ovládanie touchscreenu, bude podporovať hru cez Wi-Fi a má obsahovať úplne nový dungeon.
Zvyšok sa má striktne držať originálu, teda sidequesty, aktívny súbojový systém s počítadlom útokov bez náhodného stretu s nepriateľmi a viacero zakončení, čo bolo v dobe vydania v roku 1995 nevídané. Chrono Trigger sleduje osudy Chrona, ktorý sa snaží zachrániť Marle z teleportačného zariadenia. Ako to už býva zvykom, rutinná misia sa rozvinie do časopriestorového dobrodružstva a na vlásku nevisí iba život spoločníčky, ale aj osud budúcnosti.
Chrono Trigger bola posledná veľká hra pre SNES, za prvé dva mesiace na japonskom trhu dokázala predať 2 milióny kópií a to sa už veselo predávala PSone, pre ktorú vyšlo do neba vynášané pokračovanie Chrono Cross.
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- RECENZIA: Diablo IV: Lord of Hatred 77
- Ruský procesor Irtysh importovaný z Číny sa predstavil na Witcherovi 64
- V Rockstare majú teraz pri dokončovaní GTA 6 drsné nadčasy 93
- Hogwars Legacy je teraz zadarmo na Epic Store 13
- Take-Two vysvetľuje, prečo GTA VI príde najskôr na konzoly a až neskôr na PC 103
- GTA VI nebude mať skutočné značky, Take-Two potvrdilo pokračovanie tradície série 46
- RECENZIA: Crown of Greed 2
- Článok: Samsung Galaxy A57 5
- Tvorca Falloutu varuje: hráči prestávajú premýšľať, názory im diktujú influenceri 83
- Heroes of Might and Magic: Olden Era je vonku, legendárna stratégia sa vracia po r 14 zobraziť viac článkov >
|
DS
Vývoj: Square Enix / Square Enix Štýl: RPG
| |||
|
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
| |||















