HRY > NOVINKY >
Pred časom sme vám spomínali adventúru s názvom Diabolik. Tak trochu sa na ňu už aj pozabudlo, ale neznamená to jej koniec. Práve naopak, hra stále žije a dokonca sa má ešte tento rok objaviť na trhu!
Diabolik je vytvorený na motívy komiksu o šikovnom zlodejovi, ktorý chodí v priliehavom prevleku. Hra bude v 3D grafike a jej atmosféru vám priblíži toto video. Množstvo obrázkov a informácií, ale vo francúzskom jazyku, nájdete na oficiálnej stránke. Tam sa spomína len PC verzia hry, ale titulu by sme sa mali dočkať aj na PSP, DS, PS2 a Wii. Diabolik: The Original Sin bude možné hrať od októbra, ale do Európy sa má hra dostať v novembri, niekde sa však spomína až počiatok roka 2009.
Páči sa mi!
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- RECENZIA: Gothic 1 Remake 112
- Blesk zničil hráčovi PC cez internetový kábel 68
- Google spustilo na Google Earth mapách letecký simulátor 12
- Alza rozbehla nové zľavy 39
- Filmová recenzia Deň odhalenia 34
- Ukážka hrateľnosti z racingovky Clutch 50
- Polhodina hrateľnosti z Fable ukazuje život v Albione, vzťahy, rodinu aj dôsledky 51
- Google predstavil nový zvukový AI model pre okamžitý jazykový preklad 12
- Tomb Raider: Legacy of Atlantis ukázal hrateľnosť 30
- Nokia N95 rozbehala pôvodný Half-Life na 30 fps 17 zobraziť viac článkov >
|
PC
Vývoj: Black Bean Games / Artematica Štýl: Adventúra
| ||
|
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
| |||












