APB dojmy z E3 |
Gamespot spísal svoje prvé dojmy z MMO akcie All Points Bulletin, ktorá na E3 dostala distribútora a dátum na začiatok roka pre PC a zatiaľ nepriblíženým vydaním pre Xbox360.
Gamespot spísal svoje prvé dojmy z MMO akcie All Points Bulletin, ktorá na E3 dostala distribútora a dátum na začiatok roka pre PC a zatiaľ nepriblíženým vydaním pre Xbox360.
Hra bude v štýle GTA respektíve Saints Row, teda sa dostanete do žijúceho online mesta San Parro, kde sa budete voľne pohybovať, budete spĺňať misie, či už sám, alebo tímovo s priateľmi. Tu ale bude zásada vo vyberaní si svojho osudu a to hlavne v skupine, do ktorej sa pridáte. Hlavný výber bude medzi policajtami a gangstrami, ale každá z dvoch strán má svoje rozmanité podskupiny. Levelovanie postáv tu bude založené hlavne na prístupne k stále ničivejším zbraniam.
Ako správnej MMO nebude ani tu chýbať vytvorenie si vlastnej postavy a štýlu obliekania. K tomu bude patriť aj to správne auto a rozmanitá hudba z rádii bude rovnako prítomná.
Trailer z E3 si pozrite tu All Points Bulletin - E3 09, ukážku customizácie postavy máme tu:
NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Rusko zhabalo majetok prevádzkovateľovi World of Tanks v krajine, hráčov však uisť 62
- CD Projekt prvý raz ukázal The Witcher IV 345
- Mladý James Bond sa ukázal na prvom videu k 007 First Light hre 76
- Resident Evil 9: Requiem bolo predstavené, rovno dostalo dátum 138
- Assassin's Creed Black Flag remake prichádza, možno bude čoskoro predstavené 41
- Harry Potter seriál už obsadil Malfoyovcov 31
- RECENZIA: F1 25 17
- Summer Game Fest začne večer o 23:00 88
- Unreal Engine 5.6 ukázal nové funkcie 67
- State of play bude dnes o 23:00 102 zobraziť viac článkov >
PC
Vývoj: EA / Realtime Worlds Štýl: MMO / Akcia Web: domovská stránka hry
| |||
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
|