Paradox Interactive GamesCom 2009 Lineup |
Chcete vedieť, čo ukáže známa spoločnosť na GamesCom 2009? Prezradíme vám to.
INFORMÁCIA > NOVINKY >
Paradox Interacive ohllásili tituly, ktoré odprezentujú na GamesCom 2009. Zbierka nie je veľká, ale pomerne zaujímavá, konkrétne uvidíme nasledovné:
- Majesty 2 - pokračovanie atypickej stratégie, kde hráč buduje kráľovstvo a finančnými odmenami motivuje hrdinov, aby vykonávali služby a zabíjali monštrá v prospech koruny. Hra sa dostane na trh 11. septembra.
- Mount & Blade: Warband - prvá expanzia k pomerne nenápadnej RPG obohatí hru o team deathmatch pre 32 účastníkov. Zlepší sa aj AI, diplomacia a animácie. Plánovaný termín vydania je prvý štvrťrok 2010.
- Project Poseidon - hra, ktorá bude v dohľadnej dobe ohlásená a nadväzuje na populárnu námornú simuláciu.
- East India Company - námorná a obchodná stratégia, ktorá v týchto dňoch prichádza na trh. Hovoriť sa bude o expanziách k hre a plánovaných súčastiach.
- Hearts of Iron III - najnovšie pokračovanie manažmentovej stratégie, ktorú fanúšikom žánru netreba veľmi predstavovať a ktoré už tiež môžete hľadať na pultoch obchodov.
Páči sa mi!
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- RECENZIA: Crimson Desert 181
- Nové megazľavy spustené 46
- Recenzie na Crimson Desert vychádzajú 84
- RECENZIA: Marathon 50
- Vyšla parodická hra Pingeon Come: Bentleyrance 35
- Kajajte sa, Jesus Simulator je tu! 24
- Microsoft pripravuje veľké úpravy Windows 11, príde flexibilnejší taskbar, menej r 82
- Zomrel Chuck Norris 115
- Šéf Take 2 hovorí, že AI nevytvorí GTA ani veľký hit, dodáva, že konzoly nebudú od 41
- Prvý záber z Harry Potter seriálu 41 zobraziť viac článkov >













