Vaio L all-in-one desktop od Sony |
Ak vás zaujal desktop Asusu, podobný produkt nazvaný Vaio L pripravuje aj Sony, ktoré ale spojí all-in-one PC aj s možnosťou samostatného monitoru.
Ak vás zaujal desktop Asusu, podobný produkt nazvaný Vaio L pripravuje aj Sony, ktoré ale spojí all-in-one PC aj s možnosťou samostatného monitoru.
Vaio L ceny budú začínať na 1300 dolároch a podľa špecifikácií pôjdu vyššie. Oproti 600 dolárovému Asusu však Sony bude mať štandardne 24 palcový touchscreenový displej. Samotné presné konfigurácie sú zatiaľ neznáme, ale bude možnosť výberu medzi DVD alebo Bluray mechanikami. Windows 7, Intel dualcore procesor a nVidia GeForce čip bude štandardom, frekvencie budú na výber a podľa nich sa bude odvíjať aj cena.
Pri Vaio budete mať možnosť vypnúť PC a nechať zapnutý len monitor, ktorý môže slúžiť na pozeranie DVD, Blurayu, alebo pripojenie konzoly, respektíve iného zariadenia.
Popri Sony a Asuse má podobný touchscreenovy systém už aj HP nazvaný TouchSmart. Vyzerá, že allinone touchscreenové PC zažívajú s vydaním Windows 7 svoj vzostup.
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Mega výpredaj roka pomaly končí 60
- Prvý pohľad na Sophie Turner ako Laru Croft v Tomb Raider seriáli 97
- Článok: Najlepšie hry roka 2025 59
- Smrteľne chorý fanúšik si možno zahrá GTA VI skôr 67
- Ryan Hurst bude Kratos v seriálovom spracovaní God of War od Amazonu 30
- PS5 Pro má dostať veľký systémový update s PSSR 2.0 a podporou 120 FPS 96
- Po vzostupe DDR4 sa znovu prebúdza aj DDR3 architektúra 60
- ChatGPT Go spustené, je to lacnejšie predplatné, ktoré ponúkne kompromis medzi cen 31
- Aké hry roka sme na Sectore vybrali od roku 1999 do roku 2025? 55
- God of War seriál má ďalšiu posilu - Teresu Palmer 26 zobraziť viac článkov >












