Courier ukazuje menu |
Microsofťacky zápisník Courier ukazuje niekoľko svojich možností a aj štýl ovládania.
Microsofťacky zápisník Courier ukazuje niekoľko svojich možností a aj štýl ovládania. Gizmodo to nazýva leaknutými materiálmi, ale vzhľadom na postupné vydávanie informácií, to skôr vyzerá ako testovanie názorov ľudí na toto netradičné zariadenie.
Courier je dvojstránkový touchscreen v tvare A5 zošitu, zariadenie prakticky nahrádza zápisník a obohacuje ho o rozmanité funkcie. Teda nechýba možnosť písania, kreslenia, zliepania obrázkov a poznámok, samozrejme je tu galéria, internetový browser, adresár, maily, plus rôzne ďalšie funkcie. Celé to má fungovať na Windows 7, zatiaľ je ale otázne, či bude funkciami orezaný, alebo sa bude dať prepnúť do základného systému a napríklad skombinovať na jeden displej klávesnicu a na druhý desktop.
Prezentácia zariadenia sa očakáva na CES začiatkom roka. Tam sa mali objaviť aj Pink mobily Microsoftu, ale tie sú podľa posledných informácii zastavené, respektíve úplne zrušené. Uvidíme, či sa dočkáme aj rozšírenia Zune HD do Európy, respektíve či náhodou nespraví Microsoft Zune phone.
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Capcom oznámil dlho leakovaný remake Resident Evil Veronica 58
- Summer Game Fest predstavil množstvo nových titulov 93
- September sa zahustil hrami, ako sa vydavatelia snažia vyhnúť GTA VI 60
- Alza rozbehla nové zľavy 38
- Stronghold 4 sa vracia ku koreňom série a príde do Early Accessu ešte tento rok 17
- Článok: Mafia: The Old Country - Man of Honor ukáže mladého Salieriho a jeho americké sny 1
- Metro 2039 ukázalo svoju hrateľnosť a naznačilo dátum vydania 35
- Recenzia na film Vládcovia vesmíru 9
- Senua, bude pokračovaním Hellblade série, ale už plne akčná adventúra 31
- Alien: Isolation 2 sa ukázal v prvom traileri 32 zobraziť viac článkov >













