Ati predala 2 milióny DX11 kariet |
Dáva nám tak približný obraz, aké vysoké sú predaje hi-end hardvéru pre PC.
HARDWARE > NOVINKY >
Ati práve ohlásila, že predala 2 milióny DX11 kariet a dáva nám tak približný obraz, aké vysoké sú predaje hi-end hardvéru pre PC a to sú len predaje od vydania kariet posledný štvrťrok. Nvidia by si mala pohnúť, lebo DX11 trh sa už rozbieha.
Mimo toho ATI vyhrala za svoju HD 5870 kartu na CES 2010 ocenenie za najlepšiu inováciu a ohlásila aj mobilný čip ATI DX11, ktorý bol už predstavený v niekoľkých herných notebookoch na výstave.
Rovnako sa CES priam zaplnila zapojením monitorov v systéme Ati Eyefinity. Najnovšie tu máme zábery zo Samsung stánku, kde ukazovala hry na šiestich prepojených Syncmaster MD230 monitoroch, každý s rozlíšením 2560x1600. Samsung dostal na CES cenu Design&Engineering za MD230 monitor.
Páči sa mi!
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Mega výpredaj roka pomaly končí 60
- Prvý pohľad na Sophie Turner ako Laru Croft v Tomb Raider seriáli 97
- Článok: Najlepšie hry roka 2025 59
- Smrteľne chorý fanúšik si možno zahrá GTA VI skôr 65
- Ryan Hurst bude Kratos v seriálovom spracovaní God of War od Amazonu 30
- PS5 Pro má dostať veľký systémový update s PSSR 2.0 a podporou 120 FPS 96
- Po vzostupe DDR4 sa znovu prebúdza aj DDR3 architektúra 60
- ChatGPT Go spustené, je to lacnejšie predplatné, ktoré ponúkne kompromis medzi cen 31
- NVIDIA plánuje časť AI presunúť na SSD, bude potrebných milióny terabajtov miesta 66
- Aké hry roka sme na Sectore vybrali od roku 1999 do roku 2025? 55 zobraziť viac článkov >

















