Vysvietený notebook od MSI |
Herný stroj s výzorom vianočného stromčeka.
MSI má s výrobou gamerských notebookov množstvo skúseností. Hráčom venujúcim sa svojmu hobby na cestách je určený aj nový model GT660, ktorý firma označuje ako „najvýkonnejší notebook v histórii“.
3,5 kg ťažké telo vyrobené z materiálu odolného voči poškriabaniu ukrýva 16“ displej s LED podsvietením. Notebook je možné osadiť v maximálnej konfigurácii až procesorom Core i7-720M, 12 GB RAM a grafikou GeForce GTX 285M 1 GB. Ďalej je možné priplatiť si za dva HDD s celkovou kapacitou 1,2 TB a Bluray mechaniku. Štandardom sú ethernetové a wifi pripojenie, čítačka pamäťových kariet, 1,3 Mpix kamera, HDMI výstup a potešia USB 3.0 konektory. O kvalitné sluchové zážitky sa stará kombinácia reproduktorov + subwoofera vyrábaná v spolupráci s firmou Dynaudio.
Výrobok zatiaľ nemá cenu, avšak čo má, je hneď niekoľko svetiel zakomponovaných do bočných a spodnej strany tela. Keď sa k tomu pridajú podsvietené multimediálne klávesy a dokonca časť touchpadu, počítač skutočne vyzerá ako práve rozsvietený vianočný stromček.
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Phil Spencer a Sarah Bond odchádzajú z Xboxu, nová šéfka Asha Sharma prichádza z A 252
- The Witcher 3 nové DLC má vraj rozšíriť Velen a Severné kráľovstvá 44
- PS6 podľa informácií nebude mať plnú RDNA5 architektúru 66
- Nová šéfka Xboxu už reaguje na fanúšikov, hovorí, že ich počúva 100
- Unreal Tournament 2004 je späť a zadarmo, fanúšikovia vydali prvý patch po viac ak 22
- Pamäťová kríza môže položiť výrobcov elektroniky, varuje šéf Phisonu 59
- Sony zatvára Bluepoint Games 102
- Oxfordský profesor varuje: AI môže skončiť ako Hindenburg, miliardy dolárov v ohro 34
- God of War Trilogy Remake prinesie nový bojový systém 75
- Witcher 1 mal upravený koniec príbehu, bez vedomia scenáristov 30 zobraziť viac článkov >













