Halo Wars 2 s Kinectom? |
343 Industries na GDC komentovala úspech Halo Wars, naznačila dvojku.
Frank O'Connor z 343 Industries označil na GDC prvú Halo Wars hru za veľký úspech, ktorý prekonal očakávania v predajoch a rovnako je doteraz najpredávanejšou realtime stratégiou pre konzoly.
Naznačil aj Halo Wars 2, ktorá by na Xbox360 mohla teraz pekne fungovať pod Kinectom, ale dodáva, že momentálne na ňom nepracujú. Je však otázne, či na ňom náhodou nepracuje Robot Entertainment, teda bývalé Ensemble Studios, ktoré práve záhadne posunulo Age of Empires Online ďalej do Gas Powered Games a je možné, že dostalo väčšiu zákazku. Ak im dal zákazku Microsoft, môžu robiť buď na Halo Wars 2 alebo aj na novom Age of Empires.
Ale čo sa týka 343 Industries, je zaujímavé, že firma doteraz neohlásila Halo HD remake, ktorý očakávame na jeseň. Nepriznala ani to, či na hre robí Saber Interactive.
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- God of War Laufey, spin-off God of War série, bol predstavený 406
- Wolverine sa bližšie predstavil 101
- Summer Game Fest predstavil množstvo nových titulov 93
- Nový výpredaj začal 6
- September sa zahustil hrami, ako sa vydavatelia snažia vyhnúť GTA VI 60
- State of Play začne o 23:00 136
- Clutch bude nová racingovka kombinujúca Need for Speed a Forzu Horizon 49
- Amazon zrušil Stargate seriál... lebo bol pre fanúšikov Stargate 46
- Horor Obsession môže byť jedným z najziskovejších filmov všetkých čias 10
- Alza rozbehla nové zľavy 38 zobraziť viac článkov >
|
Xbox 360
Vývoj: Microsoft / Ensemble studios Štýl: Stratégia / Realtime Web: domovská stránka hry
| |||
|
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
| |||














