Posviatočné gadgety |
Cyril a Metod priniesli okrem abecedy aj tieto technické hračky.
iPad ako automat (obr. 1) – iCADE je zariadenie, ktoré váš iPad premení na retro arkádový automat kompatibilný s klasickými ATARI hrami. Cena: 69 Eur.
Slúchadlová roztrojka (obr. 2) – ak patríte medzi tých, ktorí spolu s partičkou kamarátov vykračujete po uliciach za sprievodu mohutných basov z mobilného telefónu pusteného na reproduktor, kúpte si prosím, prosím, prosím pre blaho všetkých ostatných túto slúchadlovú roztrojku. Cena: 7 Eur.
Automat na zlato (obr. 3) – istá spoločnosť začne v najväčších svetových obchodných centrách umiestňovať automaty na zlaté tehličky a mince. Cena zlata sa bude updatovať každých 10 minút, aby sa zabránilo špekulatívnym nákupom.
2D okuliare (obr. 4) – vadí vám pretlak 3D filmov v kinách? Stačí si len kúpiť okuliare, ktoré 3D obraz transformujú do 2D a máte vyhrané. Cena: 6 Eur.
Pečiatky pre nerdov (obr. 5) – vy dostanete na tlačivo pečiatku EPIC WIN, vy zase štempel EPIC FAIL.
Geometrické rezanie (obr. 6) – mrkvu nakrájajte na 5 cm pásiky, pažítku na 3 cm a šalát skoste pod 45° uhlom... Cena: 17 Eur.
Bonus na dnešný deň: Toto je speváčka istej japonskej dievčenskej kapely. Nič zvláštne, vravíte? Lenže táto speváčka neexistuje a jedná sa iba o CG model, ktorý pozostáva z častí (oči, nos, pery atď) reálne existujúcich členiek kapely. Postup skladania modelu je zachytený v tomto videu.
NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Nové Alza dni zľavy spustené 43
- RECENZIA: Stronghold Crusader: Definitive Edition 38
- RECENZIA: Eriksholm: The Stolen Dream 21
- RECENZIA: Donkey Kong Bananza 57
- Seriálový Harry Potter sa ukázal, už padla prvá klapka 68
- Cyberpunk 2077 patch 2.3 sa ukáže v stredu 70
- Mortal Kombat 2 film ukázal trailer a predstavil postavy 48
- RECENZIA: Kingdom Come: Deliverance II - Brushes with Death 33
- Ďalšie ukážky z novej Mafie 57
- RECENZIA: RoboCop: Rogue City - Unfinished Business 5 zobraziť viac článkov >