The Showdown Effect má predobjednávky a beta test |
Bláznivá multiplayerová akcia od tvorcov Magicka za dobrú cenu a s okamžitým prístupom do hry.
Paradox Interactive spúšťa predobjednávky 2,5D multiplayerovej akcie The Showdown Effect a kto nezaváha, môže už hrať beta test.
The Showdown Effect má na svedomí tím Arrowhead Game Studios, tvorca obľúbenej hry Magicka. Na výber bude štandardná edícia za 10 a deluxe za 20 eur. Predobjednávka je už na Steame, GamersGate aj priamo na stránke hry.
Hráči k obidvom edíciám dostanú predobjednávkový bonus, hrateľnú postavu Hank Stream, svetelný meč a okamžitý prístup do beta testu. Deluxe edícia má navyše postavu Mizu Ichiban, odevy s Magicka róbou a rytierskym brnením, skiny pre kušu a zlatú sekeru, oficiálny soundtrack, permanentný 3% bonus pri získavaní skúseností, darovateľnú kópiu hry Magicka a predčasný prístup do finálnej hry 1.marca.
The Showdown Effect vychádza 5. marca a šancu vyskúšať majú aj hráči, ktorí sa zaregistrujú do beta testu.
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Sony prvýkrát reagovalo na kritiku hráčov, od konca retailových hier však neustúpi 258
- AI firmy vo veľkom skupujú a ničia knihy, chcú lepšie modely aj náskok pred konkur 99
- Múmia 4 potvrdila návrat Beniho a Ardetha Baya 27
- V EÚ začali platiť nové pravidlá práva na opravu, výrobcovia musia pomôcť aj po zá 49
- Spider-Man: Brand New Day podľa odhadov otvoril na 927 miliónoch dolárov 43
- 10 hier, ktoré posunuli hranie vpred 28
- Xbox konzoly už zvýšili ceny 73
- Spider-Man Nový deň - filmová recenzia 11
- Čínska FPS The Defiant ukazuje druhú svetovú vojnu z netradičného pohľadu 16
- RECENZIA: SENARA: The Sacrament 3 zobraziť viac článkov >
|
PC
Vývoj: Paradox Interactive / Arrowhead Game Studios Štýl: Akcia / Multiplayer Web: domovská stránka hry
| ||
|
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
| |||













