Nová edícia, trial a DLC pre War of the Roses |
Rytierska ponuka pre starých aj nových hráčov, ktorí sa neboja vziať do ruky meč.
Multiplayerová akcia od Paradox Interactive príde v zlatej edícii nazvanej War of the Roses: Kingmaker s doplneným obsahom.
Lojálni bojovníci domu York alebo Lancaster budú mať prístup ku kompletnému obsahu, zbraniam, brneniam a perkom od vydania hry, vrátane setov brnení pre obe strany. Pribudnú aj dva nové módy Assault a Assault Castle s novými dobyvačnými scenármi, ktoré preveria tímy pri obrane a útoku. Kingmaker príde v prvom štvrťroku 2013.
Okrem toho je plánovaná aj trial verzia, ktorá od 6. februára umožní hranie zdarma. Garantuje prístup do všetkých online bitiek, bez rozlišovania plnohodnotných alebo trial hráčov. Trial verzia však zamedzí prístup k odomykateľným prvkom a hráči dostanú len základné povolania a zbrane.
Do tretice bude mať War of The Roses prémiové DLC s novým hlasom britského herca Briana Blessed, ktorý inšpiruje a povzbudí rytierov a sprevádza výstrahy a udalosti v hre.
Všetky verzie War of The Roses obdržia nový obsah Outside the Law s novou zalesnenou mapou s výzbrojou, na ktorú by bol hrdý aj Robin z Loxley.
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- 10 hier, ktoré zmenili herný priemysel k horšiemu 87
- Sám doma sa môže vrátiť s dospelým Kevinom, Disney už rokoval s Macaulayom Culkino 52
- Spider-Man: Brand New Day dostáva recenzie 42
- Sony prvýkrát reagovalo na kritiku hráčov, od konca retailových hier však neustúpi 257
- Hráči plánujú týždňový bojkot PlayStation, chcú protestovať proti krokom Sony 120
- RECENZIA: Halo: Campaign Evolved 104
- Avengers: Doomsday na Comic-Cone ukázal Dooma, tri vesmíry aj návrat Peggy Carter 25
- AI firmy vo veľkom skupujú a ničia knihy, chcú lepšie modely aj náskok pred konkur 95
- Spoluzakladateľ Rockstaru: Ak hráči chcú fyzické hry, firmy by im ich mali ponúkať 48
- RECENZIA: Corsair Cove 3 zobraziť viac článkov >
|
PC
Vývoj: Paradox Interactive / Fatshark Štýl: Akcia
| ||
|
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
| |||













