Sniper dostane Siberian Strike DLC |
Ak sa vám páčil Sniper Ghost Warrior 2, už 27. marca dostane prvé DLC a to Siberian Strike, ktoré vyšle nášho hrdinu na sibír.
Ak sa vám páčil Sniper Ghost Warrior 2, už 27. marca dostane prvé DLC a to Siberian Strike, ktoré vyšle hrdinu na Sibír a to za 10 eur. Pôjde o singleplayerový prídavok, ktorý bude tentoraz v čisto otvorenom štýle a umožní vybrať si zneškodnenie svojich cieľov, bez akejkoľvek nápovedy.
Dostanete sa do mesta Birsovik, v ktorom má ruská vláda prísne tajné vojenské labolatórium na vývoj zbraní. Je tam podozrenie na vývoj zbraní hromadného ničenia a preto tam CIA vysiela svojho človeka na odhalenie pravdy. Keď sa prestal ozývať, dostávate sa na radu vy - Cole Sandman Anderson, sniper Task 121 jednotky, ktorý má za úlohu lokalizovať GPS signál agenta a získať jeho informácie.
Ohlásenie nám dopĺňajú obrázky, ktoré naznačujú kvalitnejšie textúry oproti pôvodnej hre. Uvidíme, či budú aj v samotnej PC verzii DLC. DLC vyjde pre všetky platformy.
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Vivat Slovakia je teraz na Steame za menej ako 1 euro 117
- RECENZIA: Saros 55
- Nové zľavy boli spustené 5
- Čo prinesie Assassin's Creed Black Flag Resynced? 89
- Porovnanie pôvodného Assassin's Creed Black Flag a nového remaku 47
- Microsoft zlacnil Game Pass Ultimate a PC Game Pass 68
- Assassin's Creed Black Flag Resynced sa predstavuje 94
- RECENZIA: Ghost Master: Resurrection 2
- RECENZIA: Sudden Strike 5 11
- Na stiahnutých PS4 a PS5 digitálnych tituloch sa objavili 30-dňové exspirácie 36 zobraziť viac článkov >
|
PC
PS3 Xbox 360 Vývoj: City Interactive / City Interactive Štýl: Akcia
| |||
|
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
| |||













