PRIHLÁS

Jednotky a misie v Air Conflicts: Vietnam

V boji budú nasadené aj vrtuľníky a pilotov čakajú rôzne úlohy pri záchrane spojencov a elieminovaní protivníkov.

pridal uni 17.4.2013 o 16:22 pod hry
Jednotky a misie v Air Conflicts: Vietnam

HRY > NOVINKY >

Destinácia náletov v Air Conflicts: Vietnam je jasná, ale možno ste zvedaví, na čom všetkom si zalietate a aké budú vaše ciele.

Nový prírastok v sérii Air Conflict od slovenského tímu Games Farm vás posadí do kokpitov F-4 Phantom a B-52 a umožní zúčastniť sa vzdušných súbojov, vypáliť teplom navádzané strely, použiť laserom navádzanú muníciu a kobercové bombardovanie. Vo vzduchu budú aj helikoptéry, ktoré poslúžia na boj aj transport a záchranné operácie: UH-1 Huey, AH-1 Cobra, CH-47 Chinook a CH-53 Sea Stallion.

Príbeh zobrazí najznámejšie bitky vo Vietname z pohľadu pilota US Navy. Tvorcovia sa snažia pozrieť na konflikt z rôznych uhlov a obidvoch strán a ukázať rub aj líc mince. Predovšetkým to ale bude story jedného pilota a jeho rodiny, ktorého ovplyvní vojna.

V každej misii bude mať hráč pod kontrolou celú letku s rôznymi leteckými jednotkami a pilotmi, čo umožní skúšať rôznu taktiku pri plnení úloh. Každý pilot bude mať vlastnú osobnosť, črty a talenty a rozvíja sa na základe počínania v boji. Vývojári sa chcú vyhnúť klišé a zaujať hráčov rozmanitými misiami a cieľmi, ako je vysadenie parašutistov, zachraňovanie zostrelených letcov za nepriateľskou líniou, ničenie konvojov, súboj helikoptér, operačný zásah so životne dôležitými zásielkami, tajné operácie a  potýčky nadzvukových lietadiel.

Poteší aj možnosť zaujať miesto guľometčíka na palube UH-1 Huey, kde hráč presadne z miesta pilota ku guľometu na boku vrtuľníka a podporí v boji nasadené jednotky.

Air Conflicts: Vietnam priletí v treťom štvrťroku 2013.





Páči sa mi!






PC
PS3
Xbox 360
Slovenské hry

Vývoj: bitComposer / Games Farm
Štýl: Akcia
Web: domovská stránka hry
Dátum vydania: 18. október 2013
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
Prosím prihláste sa pre možnosť pridania komentáru.
Môžete sa prihlásiť cez Sector konto, alebo Facebook.
SOCIÁLNE SIETE
NOVÉ FÓRA
|Herný kútik (2)
Zdieľajte s inými hráčmi svoj herný "kútik", vzájo...
|Xsplit premium na 12 mesiacov ... (0)
ahojte, ak niekto streamujete alebo sa nahravate, ...
|Commandos: origins (1)
Zravím vás. Pracujem na SK preklade hry Commandos:...
|Predam crash bandicoot n.sane ... (0)
Ahojte, predám cartridge verziu (komplet krabic...
|Ktory herny ntb (4)
Zdravim už dlhši čas rozmyšlam o kupe ntb mam 3 fa...
|Filmy filmy filmy film... (47170)
O filmoch. Hádam chápete....
|Serialy (16867)
prison break, lost, jericho, battlestar galactica ...
|Screenshots (62458)
Vkladajte sem vaše zaujímavé screenshoty z hier. O...
|Sector hraje ... (125266)
:diskoška o HRACH, ktore prave hravate, ale aj o t...
|Off-topic (135137)
Čokoľvek, čo budete chcieť povedať, možete spraviť...
|Svet, ukrajina, vojny ... (38275)
Sem môžete dávať správy zo sveta, o Ukrajine a ďal...
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
Sector.sk - hry, recenzie, novinky
Ochrana súkromia | Reklama | Kontakt
ISSN 1336-7285. Všetky práva vyhradené. (c) 2025 SECTOR Online Entertainment / sector@sector.sk