Max and the Curse of Brotherhood je už dostupný aj na Xbox360 a PC |
Kvalitná skákačka s logickými prvkami Max and the Curse of Brotherhood sa po Xbox One dostáva na ďalšie platformy.
Kvalitná skákačka s logickými prvkami Max and the Curse of Brotherhood sa po Xbox One dostáva na ďalšie platformy. Znovu tak rozbehnete príbeh Maxa, ktorý sa dostáva do zvláštnej čarovnej krajiny, z ktorej musí zachrániť svojho brata a zároveň poraziť zlého čarodejníka. Využívať k tomu bude ako skákanie a behanie, tak aj zázračné pastelky, s ktorými bude ovládať živly. Bude si musieť pripravovať svoju cestu, vysúvať rôzne stĺpy zo zeme, laná zo stromov, prúdmi vody, konármi alebo aj manipulovať s elektrinou. Všetko spolu vytvorí pôsobivú a zábavnú skákačku.
Zatiaľ čo Xbox360 verzia je prakticky rovnaká ako Xbox One, len nebeží v 1080p, ale v 720p ale PC verzia má oproti nim výhodu a to ovládanie myšou a klávesnicou, ktoré ešte vylepšia hrateľnosť. Miestami je totiž kreslenie zložitejších tvarov konárov, alebo lán mierne otravné. V Xbox One recenzii sme dali hre 8.0, ale pri PC verzii to vďaka ovládaniu môžeme zvýšiť na 8.5.
Hra vás na na Xbox360 a PC vyjde 15 eur. Ak však máte Xbox One a hru ste ešte nekúpili, už ani nemusíte budúci mesiac bude na tejto platforme pre Gold užívateľov dostupná zadarmo.
NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Rusko zhabalo majetok prevádzkovateľovi World of Tanks v krajine, hráčov však uisť 62
- Resident Evil 9: Requiem bolo predstavené, rovno dostalo dátum 149
- Mladý James Bond sa ukázal na prvom videu k 007 First Light hre 76
- Harry Potter seriál už obsadil Malfoyovcov 34
- RECENZIA: F1 25 18
- RECENZIA: Mario Kart World 92
- Summer Game Fest začne večer o 23:00 88
- State of play bude dnes o 23:00 102
- Xbox Games Showcase začne o 19:00 117
- Borderlands 2 je zadarmo na Steame 16 zobraziť viac článkov >
Xbox 360
PC PS4 Xbox One Vývoj: Microsoft / Press Play Štýl: Akcia / Logická
| |||
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
|