Company of Heroes 2: The Western Front Armies mieri na západ |
Vojnová stratégia sa presúva na západný front s dvomi novými frakciami, doplnenými mapami a už je v predobjednávke.
Company of Heroes 2: The Western Front Armies predvádza vojenské jednotky, ktoré nastúpia do boja v samostatne funkčnom multiplayerovom datadisku.
Ako už samotný názov napovedá, hra sa presunie na západný front. Proti sebe sa postavia jednotky USA a a nemecké Oberkommando West. Každá strana bude mať individuálne taktické možnosti, nové posily, tímové zbrane, vozidlá, schopnosti a vylepšenia.
Bojovať sa bude na ôsmych doplnených multiplayerových mapách, kde každá bitka rozohrá svoj príbeh.a dočkáme sa aj nového systému progresu, ktorý prinesie hráčom doplnkové možnosti. Noví hráči, ktorí nevlastnia pôvodnú hru, budú mať napriek tomu prístup aj k 23 existujúcim mapám z Company of Heroes 2 v automaticky vahľadávaných zápasoch, kde zabojujú proti doterajším frakciám.
Company of Heroes 2: The Western Front Armies vychádza 24.júna a kompletný balík v predobjednávke stojí 19,99 €. Môžete sa rozhodnúť aj pre orezaný verziu s jednou stranou a ak si kúpite len balíček US Forces alebo výlučne Oberkommando West, zaplatíte 12,99 €.
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Alza spustila Black Friday zľavy 125
- Nolan priniesol fotky zo svojho nového filmu Odyssey 49
- Nový Stargate seriál je v príprave, pracujú na ňom aj ľudia z pôvodných sérií 37
- RECENZIA: Call of Duty Black Ops 7 43
- PlayStation predstavilo svoje Black Friday zľavy 59
- Cloudflare sa ospravedlňuje, že zrušil pol internetu 28
- Phil Spencer z Xboxu reagoval na kroky Valve - hovorí, že možnosti hráčov a vývojá 58
- Steam má za rok 2025 tržby 16,2 miliardy dolárov, Gabe Newell si pritom prebral no 57
- Asus predstavuje exkluzívnu grafickú kartu ROG Matrix RTX 5090 s cenou 3 999 dolár 47
- Mafia: The Old Country dostane Free Ride Update už zajtra 20 zobraziť viac článkov >




















