Dance Central Spotlight bude stáť 10 dolárov, vyjde v septembri |
Harmonix a Microsoft dnes ohlásili dátum a cenu nového prídavku do tanečnej série Dance Central Spotlight
Harmonix a Microsoft dnes ohlásili dátum a cenu nového prídavku do tanečnej série Dance Central Spotlight. vyjde 2. septembra na Xbox One a bude stáť 10 dolárov na Xbox Game Store. Vyjde tak digitálne za prijateľnú celu, ale aj s menšou ponukou základných skladieb, tých bude 10 a následne si hráči budú môcť dokupovať ďalšie.
Priamo v hre budú skladby:
Avicii - "Wake Me Up"
Cher Lloyd - "I Wish"
David Guetta ft. Sia - "Titanium"
Jason Derulo ft. 2 Chainz - "Talk Dirty"
Kid Ink ft. Chris Brown - "Show Me"
Lorde - "Royals"
OneRepublic - "Counting Stars"
Pharrell Williams - "Happy"
Rihanna - "Diamonds"
Will.i.am ft. Justin Bieber - "#thatPOWER"
Ďalších 50 skladieb bude dostupných pri vydaní a následne sa bude ponuka ďalej rozširovať. Potvrdené zatiaľ boli: "Safe and Sound" od Capital Cities, "Next To Me" od Emeli Sandé, "I Love It" od Icona Pop ft. Charli XCX, "Summertime Sadness (Cedric Gervais Remix)" od Lana Del Rey a "Love Shack" od The B-52's.
Čo je ale zaujímavé Harmonix pridá aj crossbuy funkciu na Xbox360 skladby a teda, ak už máte hociktorú z pridaných skladieb kúpenú na starej konzole v starších častiach Dance Central, dostanete ju zadarmo aj na novú konzolu.
NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Nové Alza dni zľavy spustené 43
- Aké sú ceny grafických kariet? 137
- Battlefield 6 ukázal prvý trailer s kampaňou 86
- Armáda SR nakupuje konzoly, Call of Duty a ďalšie hry za 40 000 eur 73
- Hry v druhej polovici roka 75
- Zomrel legendárny spevák Ozzy Osbourne, zahral si aj v hrách 90
- RECENZIA: Tony Hawk's Pro Skater 3 + 4 14
- Filmy a seriály v druhej polovici roka 21
- Rusko od roku 2026 zavedie pokuty za platby kryptomenami 53
- DOJMY: embargo 29.7. 16:00 GODBREAKERS 19 zobraziť viac článkov >