Euro Truck Simulator 2 má namierené do Škandinávie |
Masívny prídavok do hry sa objaví budúci mesiac v českej verzii a prinesie nové mestá, ťahače a doplnky.
Euro Truck Simulator 2 bude mať veľký prídavok, ktorý zavedie hráčov do úžasnej prírody Škandinávie. Expanzia ponúkne bohatý obsah s novými mestami, ťahačmi a doplnkami.
Hráči sa dostanú do 19 nových miest so stovkami známych budov a významných lokalít a nákladom rozšíreným o 80 položiek. Škandinávia prinesie 15 nových prístavov, kde sa dá priamo nalodiť a námorná doprava umožní používať alternatívne spoje medzi jednotlivými oblasťami a ďalšími časťami mapy. Prístavy prepoja aj miesta v Poľsku a Veľkej Británii.
Hra sa dočká aj technických úprav a modifikácií, vylepšení výpočtov tónovacieho mapovania HDR a slnečných lúčov. Každý typ počasia bude mať vlastné prednastavené nasvietenie.
V našich končinách bude prídavok pod názvom Euro Truck Simulator 2: Skandinávie šíriť spoločnosť Comgad. Na PC sa dostane s českými titulkami 7.mája a bude stáť 14,99 € / 399 Kč.
NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- RECENZIA: Battlefield 6 90
- Battlefield 6 dostáva recenzie 48
- Sony prinesie PS6 o pár rokov 93
- Battlefield 6 pri vydaní pritiahol len na Steame cez 700 tisíc hráčov 147
- Roboti nás raz nahradia, v BMW už jeden pracuje 5 mesiacov 90
- Assassin's Creed umiestený do času po občianskej vojne bol zrušený 70
- Battlefield 6 ukázal svoje finálne požiadavky, pridal aj Ultra++ nastavenia 77
- DOJMY: Sudden Strike 5 25
- Optimálna cena GTA VI by podľa analytikov bola 69 dolárov 102
- Bol predstavený prvý poster na Minecraft 2 film aj s dátumom premiéry 13 zobraziť viac článkov >
PC
Vývoj: SCS Software / SCS Software Štýl: Simulácia / Racing Web: domovská stránka hry
| |||
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
|